Racing de Veracruz - Deportiva Venados 06.09.2025 prognoză
Predicții pentru meci
06/09/2025
Racing de Veracruz
Deportiva Venados
Coeficienți la momentul publicării prognozei 07.09.2025 19:40
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
Meciuri Amicale de club
Cove Rangers-Turriff United
Argentina. Primera B Metropolitana. Liga de rezervă
Dock Sud II-Deportivo Merlo II
Argentino Quilmes II-San Martin de Burzaco II
Copa Paraguay
1 Marzo-Sport Colonial
Argentina. Primera B Metropolitana. Liga de rezervă
CSyD Flandria II-Villa San Carlos II
Meciuri Amicale de club
Witham Town-Erith & Belvedere
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Racing de Veracruz și Deportiva Venados la turneul Liga Premier Serie B în sezonul 2025/2026
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
9 / 10 din ultimele meciuri Racing de Veracruz în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
9 / 10 din ultimele meciuri Racing de Veracruz în Liga Premier Serie B , cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 4 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Deportiva Venados în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Deportiva Venados în Liga Premier Serie B , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Racing de Veracruz nu a pierdut
9 / 10 din ultimele meciuri în Liga Premier Serie B Racing de Veracruz nu a pierdut
4 / 4 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Deportiva Venados
Pariați:Dublă șansă - 1X
2 / 10 din ultimele meciuri Racing de Veracruz în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Racing de Veracruz în Liga Premier Serie B s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Deportiva Venados în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Deportiva Venados în Liga Premier Serie B s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Racing de Veracruz nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Liga Premier Serie B Racing de Veracruz nu au remizat
4 / 4 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Deportiva Venados nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Liga Premier Serie B Deportiva Venados nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
3 / 10 din ultimele meciuri Racing de Veracruz în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 4 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Racing de Veracruz în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Deportiva Venados în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Deportiva Venados în Liga Premier Serie B s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
1 / 10 din ultimele ei meciuri Racing de Veracruz în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Racing de Veracruz în Liga Premier Serie B s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Deportiva Venados în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Deportiva Venados în Liga Premier Serie B încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 07.09.2025 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!