Real Valladolid - Andorra Andorra la Vella 13.12.2025 prognoză
Predicții pentru meci
13/12/2025
Real Valladolid
Andorra Andorra la Vella
Coeficienți la momentul publicării prognozei 13.12.2025 18:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Real Valladolid U19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | 6 | 6 | 5 | 20 | 15 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19. FC Andorra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | 4 | 6 | 7 | 19 | 26 | 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Premier League
Jwaaya FC-Shabab Al-Sahel
Malaysian President's Cup
Johor Darul Takzim (Youth)-Terenganu (Youth)
Premier League
Jwaya-Shabab Al-Sahel
Mocambola
Liga Desportiva De Sofala-Ferroviario de Nampula
CE U19
Croația până la 19 ani-Italia până la 19 ani
Premier League
Reyady Abaseya-Racing Beirut
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Real Valladolid și Andorra Andorra la Vella au marcat primii în LaLiga 2 al sezonului 2025/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Real Valladolid meciuri și Andorra Andorra la Vella meciuri în cadrul turneului LaLiga 2
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Real Valladolid și Andorra Andorra la Vella la turneul LaLiga 2 în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele meciuri Real Valladolid în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri Real Valladolid în LaLiga 2 s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri Andorra Andorra la Vella în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri Andorra Andorra la Vella în LaLiga 2 s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
4 / 10 din ultimele meciuri Real Valladolid în LaLiga 2 s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Andorra Andorra la Vella în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Andorra Andorra la Vella în LaLiga 2 s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
4 / 10 din ultimele ei meciuri Real Valladolid în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Real Valladolid în LaLiga 2 s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Andorra Andorra la Vella în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Andorra Andorra la Vella
Pariați:1x2 - C2
3 / 10 din ultimele meciuri Real Valladolid în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Real Valladolid în LaLiga 2 s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Andorra Andorra la Vella în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Andorra Andorra la Vella în LaLiga 2 s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
4 / 10 din ultimele meciuri Real Valladolid în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Real Valladolid în LaLiga 2 , cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Andorra Andorra la Vella în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Andorra Andorra la Vella în LaLiga 2 , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
2 / 10 din ultimele meciuri Real Valladolid în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Real Valladolid în LaLiga 2 încheiate cu victoria ei
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Real Valladolid
5 / 10 din ultimele ei meciuri Andorra Andorra la Vella în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Andorra Andorra la Vella în LaLiga 2 s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 13.12.2025 18:41
Stiati ca Real Valladolid a marcat 25% din goluri intre minutele 76-90?
Stiati ca FC Andorra a marcat 37% din goluri intre minutele 76-90?
Real Valladolid nu a castigat in ultimele 5 meciuri.
FC Andorra nu a castigat in ultimele 7 meciuri.
Real Valladolid nu a marcat in 3 din 9 meciuri jucate acasa in LaLiga 2 in acest sezon.
FC Andorra nu a marcat in 3 din 9 meciuri jucate in deplasare in LaLiga 2 in acest sezon.
Stipe Biuk este cel mai bun co-autor pentru golurile marcate de Real Valladolid cu 15 reusite. Daniel Villahermosa Martinez este cel mai bun co-autor pentru FC Andorra cu (3) reusite.
FC Andorra a primit gol in fiecare din ultimele 6 meciuri.
Real Valladolid castiga prima repriza din 18% meciuri, FC Andorra din 26% meciuri.
Real Valladolid castiga 18% din reprize, FC Andorra castiga 26%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost FC Andorra.
In ultima intalnire FC Andorra a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand Real Valladolid conduce cu 1-0 acasa, castiga in 57% din meciuri.
Cand FC Andorra conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 77% din meciuri.
Cand Real Valladolid este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 7% din meciuri.
Cand FC Andorra este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 15% din meciuri.
In LaLiga 2, Real Valladolid este intr-o forma mai buna decat FC Andorra
Real Valladolid's performance of the last 5 matches is better than FC Andorra's.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in LaLiga 2.
Real Valladolid inscrie 0.95 goluri cand joaca acasa iar FC Andorra inscrie 1.35 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!