Red Bull Bragantino - Fortaleza EC 30.11.2023 prognoză
Predicții pentru meci
30/11/2023
Red Bull Bragantino
Fortaleza EC
Coeficienți la momentul publicării prognozei 30.11.2023 18:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Red Bull Bragantino | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | 16 | 11 | 8 | 46 | 31 | 59 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. Fortaleza EC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | 12 | 9 | 14 | 40 | 42 | 45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Cupa Chile
Huachipato-Club Deportes Concepcion
MLS+
Indy+-Rowdies+
Rowdies+-Tulsa+
Louisville+-Tulsa+
Revolution +-Real +
Indy+-Louisville+
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Red Bull Bragantino și Fortaleza EC la turneul Brasilero Seria A în sezonul 2023/2023
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
2 / 10 din ultimele meciuri Red Bull Bragantino în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Red Bull Bragantino în Brasilero Seria A s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri Fortaleza EC în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Fortaleza EC în Brasilero Seria A s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
4 / 10 din ultimele ei meciuri Red Bull Bragantino în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Red Bull Bragantino în Brasilero Seria A s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Fortaleza EC în Brasilero Seria A încheiate cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Fortaleza EC
Pariați:1x2 - C2
4 / 10 din ultimele ei meciuri Red Bull Bragantino în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Red Bull Bragantino în Brasilero Seria A s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Red Bull Bragantino
4 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Fortaleza EC nu a pierdut
4 / 10 din ultimele meciuri în Brasilero Seria A Fortaleza EC nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Red Bull Bragantino nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Brasilero Seria A Red Bull Bragantino nu au remizat
9 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Fortaleza EC nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Brasilero Seria A Fortaleza EC nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
2 / 10 din ultimele meciuri Red Bull Bragantino în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Red Bull Bragantino în 2-a repriză
5 / 10 din ultimele meciuri Fortaleza EC în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Fortaleza EC în Brasilero Seria A s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
1 / 10 din ultimele meciuri Red Bull Bragantino în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Red Bull Bragantino în Brasilero Seria A s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Fortaleza EC în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Fortaleza EC în Brasilero Seria A s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Fortaleza EC în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 30.11.2023 18:40
Cel mai frecvent rezultat intre Red Bull Bragantino SP si Fortaleza CE este 2-1. 4 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 5 intalniri cu Red Bull Bragantino SP jucate acasa, Red Bull Bragantino SP a castigat 4, au fost 0 egaluri in timp ce Fortaleza CE a castigat de 1 ori. Diferenta de goluri a fost de 11-4 in favoarea echipei Red Bull Bragantino SP.
In ultimele 11 intalniri, Red Bull Bragantino SP a castigat de 7 ori, au fost 0 egaluri, iar Fortaleza CE a castigat de 4 ori. Golaverajul este 18-16 in favoarea Red Bull Bragantino SP.
Ultima victorie in deplasare a echipei Fortaleza CE impotriva echipei Red Bull Bragantino SP a fost in 2008.
Meciurile din sezonul trecut: 2-1 (Red Bull Bragantino SP acasa) si 6-0 (Fortaleza CE acasa).
Stiati ca Red Bull Bragantino SP a marcat 26% din goluri intre minutele 76-90?
Stiati ca Fortaleza CE a marcat 34% din goluri intre minutele 76-90?
Fortaleza CE nu a castigat in ultimele 10 meciuri.
Fortaleza CE nu a castigat nici un meci din ultimele 6 meciuri jucate in deplasare.
Cand joaca acasa, Red Bull Bragantino SP nu a pierdut niciodata cu Fortaleza CE in ultimele 4 intalniri.
Red Bull Bragantino SP nu a marcat in 3 din 17 meciuri jucate acasa in Brasilero Seria A in acest sezon.
Fortaleza CE nu a marcat in 7 din 17 meciuri jucate in deplasare in Brasilero Seria A in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei Red Bull Bragantino SP pentru meciurile jucate acasa este: 10-5-2.
Eduardo Sasha este golgheterul echipei Red Bull Bragantino SP cu 10 goluri. Juan Lucero a marcat de 8 ori pentru Fortaleza CE.
Fortaleza CE a primit gol in fiecare din ultimele 11 meciuri.
Red Bull Bragantino SP castiga prima repriza din 40% meciuri, Fortaleza CE din 37% meciuri.
Red Bull Bragantino SP castiga 40% din reprize, Fortaleza CE castiga 37%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Red Bull Bragantino SP.
In ultima intalnire Red Bull Bragantino SP a castigat cu o diferenta de 3 goluri.
Cand Red Bull Bragantino SP conduce cu 1-0 acasa, castiga in 78% din meciuri.
Cand Fortaleza CE conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 80% din meciuri.
Cand Red Bull Bragantino SP este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 27% din meciuri.
Cand Fortaleza CE este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Brasilero Seria A, Red Bull Bragantino SP este intr-o forma mai buna decat Fortaleza CE
Red Bull Bragantino SP's performance of the last 5 matches is better than Fortaleza CE's.
In ultimele 5 intalniri, Red Bull Bragantino SP a castigat 3, Fortaleza CE a castigat 2, 0 remize.
Red Bull Bragantino SP inscrie 1.6 goluri intr-un meci impotriva Fortaleza CE si Fortaleza CE inscrie 1.6 goluri impotriva Red Bull Bragantino SP (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Red Bull Bragantino SP si Fortaleza CE este 3.2.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Red Bull Bragantino SP si Fortaleza CE este 1.8.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Brasilero Seria A.
Red Bull Bragantino SP inscrie 1.82 goluri cand joaca acasa iar Fortaleza CE inscrie 1.08 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Juninho Capixaba are mai multe cartonase galbene (10) decat orice alt jucator de la Red Bull Bragantino SP. Titi a adunat 10 pentru Fortaleza CE.
Anul trecut, Red Bull Bragantino SP a fost numarul 14 in clasament cu 41 puncte. Acum sunt numarul 5 cu 59 puncte.
Red Bull Bragantino SP nu a castigat in ultimele 4 meciuri.
Red Bull Bragantino SP are o serie de 2 meciuri cu 0 goluri inscrise.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!