Rio Claro - EC Sao Bernardo 01.03.2026 prognoză
Predicții pentru meci
01/03/2026
Rio Claro
EC Sao Bernardo
Coeficienți la momentul publicării prognozei 01.03.2026 18:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Rio Claro | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 5 | 2 | 1 | 11 | 6 | 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5. EC Sao Bernardo | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 4 | 3 | 2 | 11 | 7 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
USL League One
Charlotte Independence-Corpus Christi
National Premier Soccer League
Duluth-Dakota Fusion FC
Cupa Chile
Cobresal-Deportes La Serena
Deportes Limache-Coquimbo Unido
USL League Two
Louisville City FC Usl 2-Northern Indiana FC
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Rio Claro și EC Sao Bernardo au marcat primii în Paulista, Seria A3 al sezonului 2026/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Rio Claro meciuri și EC Sao Bernardo meciuri în cadrul turneului Paulista, Seria A3
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Rio Claro și EC Sao Bernardo la turneul Paulista, Seria A3 în sezonul 2026/2026
Sfaturi pentru pariuri
2 / 10 din ultimele ei meciuri Rio Claro în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 9 din ultimele meciuri Rio Claro în Paulista, Seria A3 s-a încheiat cu o înfrângere
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile EC Sao Bernardo nu a pierdut
8 / 10 din ultimele meciuri în Paulista, Seria A3 EC Sao Bernardo nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
3 / 10 din ultimele meciuri Rio Claro în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 9 din ultimele meciuri Rio Claro în Paulista, Seria A3 s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri EC Sao Bernardo în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri EC Sao Bernardo în Paulista, Seria A3 s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Rio Claro nu a remizat
6 / 9 din ultimele meciuri în Paulista, Seria A3 Rio Claro nu au remizat
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile EC Sao Bernardo nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Paulista, Seria A3 EC Sao Bernardo nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Rio Claro nu a pierdut
8 / 9 din ultimele meciuri în Paulista, Seria A3 Rio Claro nu a pierdut
1 / 1 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie EC Sao Bernardo
Pariați:Dublă șansă - 1X
4 / 10 din ultimele meciuri Rio Claro în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 9 din ultimele meciuri Rio Claro în Paulista, Seria A3 , cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri EC Sao Bernardo în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri EC Sao Bernardo în Paulista, Seria A3 , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
9 / 10 of last matches Rio Claro in all competitions had less than 3 goals
8 / 9 of last matches Rio Claro in Paulista, Seria A3 had less than 3 goals
9 / 10 of last matches EC Sao Bernardo in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches EC Sao Bernardo in Paulista, Seria A3 had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 01.03.2026 18:41
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!