Rochdale - Salford City 03.08.2024 prognoză
Predicții pentru meci
03/08/2024
Rochdale
Salford City
Coeficienți la momentul publicării prognozei 03.08.2024 19:41
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
Meciuri Amicale de club
NK Brinje Grosuplje-Rijeka
ȚSKA Moscova-Shinnik Iaroslavl
Olimpia Grudziadz-Petrolul Ploiești
Waalwijk-Rot-Weiß Oberhausen
Skendija-Zarea Luhansk
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Rochdale și Salford City la turneul Meciuri Amicale de club în sezonul 2023/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 din ultimele meciuri Salford City în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
5 / 9 din ultimele meciuri Salford City în Meciuri Amicale de club s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
5 / 10 din ultimele meciuri Rochdale în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 4 din ultimele meciuri Rochdale în Meciuri Amicale de club s-au încheiat la egalitate
3 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Salford City în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 9 din ultimele meciuri Salford City în Meciuri Amicale de club s-au încheiat la egalitate
3 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
3 / 10 din ultimele ei meciuri Rochdale în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 4 din ultimele meciuri Rochdale în Meciuri Amicale de club s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Salford City în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 9 din ultimele meciuri Salford City în Meciuri Amicale de club încheiate cu victoria ei
2 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Salford City
Pariați:1x2 - C2
3 / 10 din ultimele meciuri Rochdale în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 4 din ultimele meciuri Rochdale în Meciuri Amicale de club s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 9 din ultimele meciuri Salford City în Meciuri Amicale de club s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Rochdale nu a pierdut
2 / 4 din ultimele meciuri în Meciuri Amicale de club Rochdale nu a pierdut
1 / 6 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Salford City
Pariați:Dublă șansă - 1X
4 / 10 din ultimele meciuri Rochdale în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
2 / 4 din ultimele meciuri Rochdale în Meciuri Amicale de club , cel puțin o echipă nu a marcat
2 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
1 / 10 din ultimele meciuri Salford City în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 9 din ultimele meciuri Salford City în Meciuri Amicale de club , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
Coeficienți la momentul publicării prognozei 03.08.2024 19:41
In ultimele 6 intalniri, Rochdale FC a castigat de 1 ori, au fost 3 egaluri iar Salford City a castigat de 2 ori.
Rochdale FC nu a pierdut in ultimele 8 meciuri jucate acasa.
Salford City nu a pierdut nici un meci din ultimele 6 jucate in deplasare
Rochdale FC a primit gol in fiecare din ultimele 5 meciuri.
Salford City a primit gol in fiecare din ultimele 8 meciuri.
Rochdale FC castiga prima repriza din 28% meciuri, Salford City din 27% meciuri.
Rochdale FC castiga 28% din reprize, Salford City castiga 27%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Salford City.
In ultima intalnire Salford City a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand Rochdale FC conduce cu 1-0 acasa, castiga in 72% din meciuri.
Cand Salford City conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 68% din meciuri.
Cand Rochdale FC este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 16% din meciuri.
Cand Salford City este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 7% din meciuri.
Salford City's performance of the last 5 matches is better than Rochdale FC's.
Salford City a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri impotriva Rochdale FC (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, Rochdale FC a castigat 1, Salford City a castigat 2, 2 remize.
Rochdale FC inscrie 1 goluri intr-un meci impotriva Salford City si Salford City inscrie 1 goluri impotriva Rochdale FC (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Rochdale FC si Salford City este 2.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Rochdale FC si Salford City este 0.6.
Ambele echipe au pierdut ultimul meci jucat.
Niciuna din echipe nu a inscris in ultimul meci.
Rochdale FC inscrie 1.6 goluri cand joaca acasa iar Salford City inscrie 1.42 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!