Rotor Volgograd II - Spartak Tambov 04.10.2025 prognoză
Predicții pentru meci
04/10/2025
Rotor Volgograd II
Spartak Tambov
Coeficienți la momentul publicării prognozei 04.10.2025 19:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Spartak Tambov | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | 13 | 5 | 5 | 40 | 14 | 44 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11. Rotor Volgograd II | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | 5 | 8 | 10 | 25 | 34 | 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Kolmonen
Jyty Turku-Salon Palloilijat II
SIF-KPV Akatemia
Gilla FC-Hoogee
Liga 1
Atmosfera Mazeikiai-BE1 NFA
Meciuri Amicale de club
TSV Pattensen-Hannover 96
Cupa Suomen
HJK-Ilves
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Rotor Volgograd II și Spartak Tambov au marcat primii în Liga 2, Divizia B, Grupa 3 al sezonului 2025/2025
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Rotor Volgograd II meciuri și Spartak Tambov meciuri în cadrul turneului Liga 2, Divizia B, Grupa 3
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Rotor Volgograd II și Spartak Tambov la turneul Liga 2, Divizia B, Grupa 3 în sezonul 2025/2025
Sfaturi pentru pariuri
2 / 10 of last matches Rotor Volgograd II in all competitions scored at least 3 goals
2 / 10 of last matches Rotor Volgograd II in Liga 2, Divizia B, Grupa 3 had at least 3 goals
3 / 10 of last matches Spartak Tambov in all competitions scored at least 3 goals
3 / 10 of last matches Spartak Tambov in Liga 2, Divizia B, Grupa 3 had at least 3 goals
Pariați:Total - Peste (2.5)
5 / 10 of last matches Rotor Volgograd II in all competitions scored at least 1 goal
5 / 10 of last matches Rotor Volgograd II in Liga 2, Divizia B, Grupa 3 scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches Spartak Tambov in all competitions scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches Spartak Tambov in Liga 2, Divizia B, Grupa 3 scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
7 / 10 of last matches Rotor Volgograd II in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Rotor Volgograd II in Liga 2, Divizia B, Grupa 3 had less than 2 goals
1 / 1 of the last matches between the teams were less than 2 goals
5 / 10 of last matches Spartak Tambov in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Spartak Tambov in Liga 2, Divizia B, Grupa 3 had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
3 / 10 of last matches Rotor Volgograd II in all competitions scored at least 2 goals
3 / 10 of last matches Rotor Volgograd II in Liga 2, Divizia B, Grupa 3 scored at least 2 goals
5 / 10 of last matches Spartak Tambov in all competitions scored at least 2 goals
5 / 10 of last matches Spartak Tambov in Liga 2, Divizia B, Grupa 3 scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 04.10.2025 19:41
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!