Salamanca UDS - Coruxo 09.02.2025 prognoză
Predicții pentru meci
09/02/2025
Salamanca UDS
Coruxo
Bet:Total - Sub (2.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Alte pronosticuri
Primera National
Quilmes-Club Atletico Atlanta
Segunda Division
Deportes Rengo-Santiago Morning
Brasileiro Serie D
Luverdense-Guapore de Rondonia
Clube Nautico Marcilio Dias-Associacao Portuguesa de Desportos
Cupa Mondială
Paraguay-Franţa
Campionatul Braziliei. Liga Acriano până la 20 ani
Galvez până la 20 de ani-Santa Cruz Acre U20
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Salamanca UDS și Coruxo au marcat primii în Segunda Federacion al sezonului 2024/2025
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Salamanca UDS meciuri și Coruxo meciuri în cadrul turneului Segunda Federacion
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Salamanca UDS și Coruxo la turneul Segunda Federacion în sezonul 2024/2025
Sfaturi pentru pariuri
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Salamanca UDS nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Segunda Federacion Salamanca UDS nu au remizat
4 / 9 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Coruxo nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Segunda Federacion Coruxo nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
7 / 10 of last matches Salamanca UDS in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Salamanca UDS in Segunda Federacion had less than 2 goals
6 / 9 of the last matches between the teams were less than 2 goals
7 / 10 of last matches Coruxo in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Coruxo in Segunda Federacion had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
7 / 10 of last matches Salamanca UDS in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches Salamanca UDS in Segunda Federacion scored at least 1 goal
4 / 9 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
7 / 10 of last matches Coruxo in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Coruxo in Segunda Federacion scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
3 / 10 din ultimele meciuri Salamanca UDS în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Salamanca UDS în Segunda Federacion , cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 9 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
8 / 10 din ultimele meciuri Coruxo în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
8 / 10 din ultimele meciuri Coruxo în Segunda Federacion , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
3 / 10 of last matches in all competitions Salamanca UDS played with a score of 0:0
3 / 10 of last matches in Segunda Federacion Salamanca UDS played with a score of 0:0
5 / 9 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
8 / 10 of last matches in all competitions Coruxo played with a score of 0:0
8 / 10 of last matches in Segunda Federacion Coruxo played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
3 / 10 of last matches in all competitions Salamanca UDS played with a score of 0:0
3 / 10 of last matches in Segunda Federacion Salamanca UDS played with a score of 0:0
5 / 9 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
8 / 10 of last matches in all competitions Coruxo played with a score of 0:0
8 / 10 of last matches in Segunda Federacion Coruxo played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!