San Martín de San Juan - Nueva Chicago 06.06.2026 prognoză
Predicții pentru meci
06/06/2026
San Martín de San Juan
Nueva Chicago
Coeficienți la momentul publicării prognozei 06.06.2026 19:49
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. San Martin de San Juan | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 5 | 5 | 5 | 15 | 16 | 20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Nueva Chicago | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 4 | 6 | 4 | 13 | 12 | 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Primera National
Colegiales-Gimnasia y Tiro
Defensores de Belgrano-Deportivo Moron
Club Almagro-Atletico de Rafaela
Club Atletico Temperley-Club Social y Deportivo Tristan Suarez
Nueva Chicago-Club Atletico Guemes
Club Almirante Brown-CA Los Andes
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care San Martín de San Juan și Nueva Chicago au marcat primii în Primera National al sezonului 2026/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale San Martín de San Juan meciuri și Nueva Chicago meciuri în cadrul turneului Primera National
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru San Martín de San Juan și Nueva Chicago la turneul Primera National în sezonul 2026/2026
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele meciuri San Martín de San Juan în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri San Martín de San Juan în Primera National , cel puțin o echipă nu a marcat
8 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Nueva Chicago în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Nueva Chicago în Primera National , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
4 / 10 din ultimele meciuri San Martín de San Juan în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri San Martín de San Juan în Primera National încheiate cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie San Martín de San Juan
3 / 10 din ultimele ei meciuri Nueva Chicago în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Nueva Chicago în Primera National s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile San Martín de San Juan nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Primera National San Martín de San Juan nu au remizat
7 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Nueva Chicago nu a remizat
5 / 10 din ultimele meciuri în Primera National Nueva Chicago nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
1 / 10 din ultimele meciuri San Martín de San Juan în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri San Martín de San Juan în Primera National s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie San Martín de San Juan în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Nueva Chicago în Primera National s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
3 / 10 din ultimele meciuri San Martín de San Juan în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Nueva Chicago în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Nueva Chicago în Primera National s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile San Martín de San Juan nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Primera National San Martín de San Juan nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Nueva Chicago
Pariați:Dublă șansă - 1X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 06.06.2026 19:49
Cel mai frecvent rezultat intre San Martin de San Juan si Nueva Chicago este 1-0 cand San Martin de San Juan joaca acasa.
Pe durata ultimelor 6 intalniri cu San Martin de San Juan jucate acasa, San Martin de San Juan a castigat 5, au fost 1 egaluri in timp ce Nueva Chicago a castigat de 0 ori. Diferenta de goluri a fost de 8-1 in favoarea echipei San Martin de San Juan.
In ultimele 10 intalniri, San Martin de San Juan a castigat de 5 ori, au fost 3 egaluri, iar Nueva Chicago a castigat de 2 ori. Golaverajul este 9-5 in favoarea San Martin de San Juan.
Nueva Chicago nu a castigat in ultimele 7 meciuri.
Cand joaca acasa, San Martin de San Juan nu a pierdut niciodata cu Nueva Chicago in ultimele 6 intalniri.
San Martin de San Juan nu a marcat in 1 din 7 meciuri jucate acasa in Primera National in acest sezon.
Nueva Chicago nu a marcat in 3 din 7 meciuri jucate in deplasare in Primera National in acest sezon.
Nazareno Manuel Funez este golgheterul echipei San Martin de San Juan cu 3 goluri. Sebastian Cocimano a marcat de 5 ori pentru Nueva Chicago.
San Martin de San Juan castiga prima repriza din 14% meciuri, Nueva Chicago din 18% meciuri.
San Martin de San Juan castiga 14% din reprize, Nueva Chicago castiga 18%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost San Martin de San Juan.
In ultima intalnire San Martin de San Juan a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand San Martin de San Juan conduce cu 1-0 acasa, castiga in 77% din meciuri.
Cand Nueva Chicago conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 83% din meciuri.
Cand San Martin de San Juan este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 0% din meciuri.
Cand Nueva Chicago este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Primera National, San Martin de San Juan este intr-o forma mai buna decat Nueva Chicago
San Martin de San Juan's performance of the last 5 matches is better than Nueva Chicago's.
San Martin de San Juan a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri impotriva Nueva Chicago (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, San Martin de San Juan a castigat 2, Nueva Chicago a castigat 1, 2 remize.
San Martin de San Juan inscrie 1 goluri intr-un meci impotriva Nueva Chicago si Nueva Chicago inscrie 0.6 goluri impotriva San Martin de San Juan (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre San Martin de San Juan si Nueva Chicago este 1.6.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre San Martin de San Juan si Nueva Chicago este 0.8.
San Martin de San Juan inscrie 1.13 goluri cand joaca acasa iar Nueva Chicago inscrie 0.75 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Primera National.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!