Santana AP - Santos Macapá AP 26.02.2024 prognoză
Predicții pentru meci
26/02/2024
Santana AP
Santos Macapá AP
Bet:Total - Sub (2.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Santana AP | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6. Santos Macapá AP | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Liga 2, Divizia B, Grupa 3
Zenit Penza-Salyut Belgorod
Liga 2, Divizia B, Grupa 4
Rubin-2 Kazan-Nosta
Championship League
Bigman FC-African Sports
Songea United-Stand United
Mocambola
Clube Ferroviário da Beira-Desportivo de Nacala
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Santana AP și Santos Macapá AP la turneul Amapaense în sezonul 2024/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
7 / 9 of last matches Santana AP in all competitions had less than 2 goals
7 / 9 of last matches Santana AP in Amapaense had less than 2 goals
5 / 7 of the last matches between the teams were less than 2 goals
5 / 8 of last matches Santos Macapá AP in all competitions had less than 2 goals
5 / 8 of last matches Santos Macapá AP in Amapaense had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
7 / 9 din ultimele meciuri în toate competițiile Santana AP nu a remizat
7 / 9 din ultimele meciuri în Amapaense Santana AP nu au remizat
4 / 7 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
5 / 8 din ultimele meciuri în toate competițiile Santos Macapá AP nu a remizat
5 / 8 din ultimele meciuri în Amapaense Santos Macapá AP nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
6 / 9 of last matches Santana AP in all competitions scored at least 1 goal
6 / 9 of last matches Santana AP in Amapaense scored at least 1 goal
5 / 7 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
5 / 8 of last matches Santos Macapá AP in all competitions scored at least 1 goal
5 / 8 of last matches Santos Macapá AP in Amapaense scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
7 / 9 din ultimele ei meciuri Santana AP în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
7 / 9 din ultimele meciuri Santana AP în Amapaense s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 7 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Santana AP
4 / 8 din ultimele meciuri în toate competițiile Santos Macapá AP nu a pierdut
4 / 8 din ultimele meciuri în Amapaense Santos Macapá AP nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
7 / 9 din ultimele ei meciuri Santana AP în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
7 / 9 din ultimele meciuri Santana AP în Amapaense s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 8 din ultimele meciuri Santos Macapá AP în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 8 din ultimele meciuri Santos Macapá AP în Amapaense încheiate cu victoria ei
3 / 7 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Santos Macapá AP
Pariați:1x2 - C2
5 / 9 din ultimele meciuri Santana AP în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
5 / 9 din ultimele meciuri Santana AP în Amapaense s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
1 / 8 din ultimele meciuri Santos Macapá AP în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 8 din ultimele meciuri Santos Macapá AP în Amapaense s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 7 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Santos Macapá AP în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!