Waldgirmes - Eintracht Stadtallendorf 09.05.2026 prognoză
Predicții pentru meci
09/05/2026
Waldgirmes
Eintracht Stadtallendorf
Bet:Dublă șansă - 12
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Eintracht Stadtallendorf | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | 13 | 10 | 7 | 47 | 38 | 49 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16. Waldgirmes | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | 8 | 6 | 16 | 39 | 58 | 30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
MLS Next Pro
Los Angeles FC 2-Houston Dynamo 2
USL League Two
Academica SC-Marin FC Legends
USL W League
Portland Cherry Bombs FC-Bigfoot FC (Women)
Campionatul Myanmarului. Femei
Yangon United (Femei)-Thitsar Arman (Femei)
Campionatul Vietnamului. Femei
Ha Noi (Femei)-Ho Chi Minh City (Femei)
Super Liga Chinezească, Feminin
Guangdong Haiyin (Femei)-Wuhan Jiangda (Femei)
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Waldgirmes și Eintracht Stadtallendorf au marcat primii în Hessenliga al sezonului 2025/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Waldgirmes meciuri și Eintracht Stadtallendorf meciuri în cadrul turneului Hessenliga
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Waldgirmes și Eintracht Stadtallendorf la turneul Hessenliga în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
6 / 10 of last matches Waldgirmes in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Waldgirmes in Hessenliga scored at least 1 goal
7 / 10 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
9 / 10 of last matches Eintracht Stadtallendorf in all competitions scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches Eintracht Stadtallendorf in Hessenliga scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
9 / 10 of last matches Waldgirmes in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Waldgirmes in Hessenliga had less than 3 goals
6 / 10 of last matches Eintracht Stadtallendorf in all competitions had less than 3 goals
6 / 10 of last matches Eintracht Stadtallendorf in Hessenliga had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
5 / 10 din ultimele ei meciuri Waldgirmes în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Waldgirmes în Hessenliga s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Waldgirmes
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Eintracht Stadtallendorf nu a pierdut
9 / 10 din ultimele meciuri în Hessenliga Eintracht Stadtallendorf nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
5 / 10 din ultimele ei meciuri Waldgirmes în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Waldgirmes în Hessenliga s-a încheiat cu o înfrângere
7 / 10 din ultimele meciuri Eintracht Stadtallendorf în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
7 / 10 din ultimele meciuri Eintracht Stadtallendorf în Hessenliga încheiate cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Eintracht Stadtallendorf
Pariați:1x2 - C2
6 / 10 din ultimele meciuri Waldgirmes în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Waldgirmes în Hessenliga , cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Eintracht Stadtallendorf în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Eintracht Stadtallendorf în Hessenliga , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
6 / 10 of last matches in all competitions Waldgirmes played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Hessenliga Waldgirmes played with a score of 0:0
3 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Eintracht Stadtallendorf played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Hessenliga Eintracht Stadtallendorf played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!