East Bengal - Bengaluru 07.04.2024 prognoză
Predicții pentru meci
07/04/2024
East Bengal
Bengaluru
Coeficienți la momentul publicării prognozei 07.04.2024 19:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. Bengaluru | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 5 | 7 | 8 | 19 | 28 | 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8. East Bengal | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 5 | 6 | 9 | 24 | 24 | 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Meciuri Amicale de club
Aluminii-Partizan Belgrade
Northern Territory Premier League
Darwin Olympic-Port Darwin FC
Meciuri Amicale de club
Vojvodina Novi Sad-Universitatea Cluj
Veles-Volga
NSW League One, Women
Central Coast Mariners Academy (Women)-Sutherland Strikers (Women)
Northern NSW NPL, Reserves
Broadmeadow Magic FC Reserve-Weston Bears FC Reserve
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru East Bengal și Bengaluru la turneul Super Liga Indiana în sezonul 2023/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
7 / 10 of last matches East Bengal in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches East Bengal in Super Liga Indiana had less than 2 goals
8 / 10 of the last matches between the teams were less than 2 goals
9 / 10 of last matches Bengaluru in all competitions had less than 2 goals
9 / 10 of last matches Bengaluru in Super Liga Indiana had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
4 / 10 of last matches in all competitions East Bengal played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Super Liga Indiana East Bengal played with a score of 0:0
4 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions Bengaluru played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Super Liga Indiana Bengaluru played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
5 / 10 din ultimele meciuri East Bengal în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
5 / 10 din ultimele meciuri East Bengal în Super Liga Indiana s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie East Bengal în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
6 / 10 din ultimele ei meciuri East Bengal în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri East Bengal în Super Liga Indiana s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Bengaluru în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri Bengaluru în Super Liga Indiana încheiate cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Bengaluru
Pariați:1x2 - C2
4 / 10 din ultimele meciuri East Bengal în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri East Bengal în Super Liga Indiana , cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Bengaluru în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Bengaluru în Super Liga Indiana , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
3 / 10 din ultimele meciuri East Bengal în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri East Bengal în Super Liga Indiana încheiate cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie East Bengal
4 / 10 din ultimele ei meciuri Bengaluru în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Bengaluru în Super Liga Indiana s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 07.04.2024 19:41
Cel mai frecvent rezultat intre SC East Bengal si Bengaluru FC este 1-0. 3 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 7 intalniri cu SC East Bengal jucate acasa, SC East Bengal a castigat 4, au fost 0 egaluri in timp ce Bengaluru FC a castigat de 3 ori. Diferenta de goluri a fost de 7-6 in favoarea echipei SC East Bengal.
In ultimele 16 intalniri, SC East Bengal a castigat de 8 ori, au fost 1 egaluri, iar Bengaluru FC a castigat de 7 ori. Golaverajul este 20-18 in favoarea Bengaluru FC.
Sezonul trecut SC East Bengal a castigat ambele meciuri impotriva echipei Bengaluru FC (2-1 acasa si 1-0 in deplasare).
SC East Bengal are o serie de 3 infrangeri consecutive in Super Liga Indiana
Stiati ca SC East Bengal a marcat 25% din goluri intre minutele 0-15?
Stiati ca Bengaluru FC a marcat 21% din goluri intre minutele 0-15?
SC East Bengal a pierdut 3 meciuri consecutive.
Bengaluru FC nu a castigat nici un meci din ultimele 12 meciuri jucate in deplasare.
SC East Bengal nu a marcat in 4 din 10 meciuri jucate acasa in Super Liga Indiana in acest sezon.
Bengaluru FC nu a marcat in 3 din 10 meciuri jucate in deplasare in Super Liga Indiana in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei Bengaluru FC pentru meciurile jucate in deplasare este: 0-3-7.
Cleiton Silva este golgheterul echipei SC East Bengal cu 7 goluri. Javi Hernandez a marcat de 5 ori pentru Bengaluru FC.
Nandhakumar Sekar este cel mai bun co-autor pentru golurile marcate de SC East Bengal cu 15 reusite. Sunil Chhetri este cel mai bun co-autor pentru Bengaluru FC cu (3) reusite.
SC East Bengal castiga prima repriza din 38% meciuri, Bengaluru FC din 10% meciuri.
SC East Bengal castiga 38% din reprize, Bengaluru FC castiga 10%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Bengaluru FC.
In ultima intalnire Bengaluru FC a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand SC East Bengal conduce cu 1-0 acasa, castiga in 63% din meciuri.
Cand Bengaluru FC conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 16% din meciuri.
Cand SC East Bengal este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 40% din meciuri.
Cand Bengaluru FC este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Super Liga Indiana, Bengaluru FC este intr-o forma mai buna decat SC East Bengal
Bengaluru FC's performance of the last 5 matches is better than SC East Bengal's.
In ultimele 5 intalniri, SC East Bengal a castigat 2, Bengaluru FC a castigat 2, 1 remize.
SC East Bengal inscrie 1 goluri intr-un meci impotriva Bengaluru FC si Bengaluru FC inscrie 1 goluri impotriva SC East Bengal (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre SC East Bengal si Bengaluru FC este 2.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre SC East Bengal si Bengaluru FC este 1.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Super Liga Indiana.
SC East Bengal inscrie 1.55 goluri cand joaca acasa iar Bengaluru FC inscrie 0.77 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Stiati ca SC East Bengal a marcat 30% din goluri intre minutele 0-15? Acesta este cel mai mare procent din liga.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!