Sao Joao de Ver - Anadia 26.04.2025 prognoză
Predicții pentru meci
26/04/2025
Sao Joao de Ver
Anadia
Coeficienți la momentul publicării prognozei 26.04.2025 19:42
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
Premier League
B36 Tórshavn-Vikingur Gota
Liga 2, Divizia B, Grupa 1
FC Pobeda Khasavyurt-FK Rostov 2
Meciuri Amicale de club
Optik-Union Berlin
Rot-Weiß Oberhausen-VfL Bochum
Liga Pervaya
Bumprom-Orsha
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Sao Joao de Ver și Anadia la turneul Campionatul Portugaliei în sezonul 2024/2025
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
3 / 10 din ultimele meciuri Sao Joao de Ver în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri Sao Joao de Ver în Campionatul Portugaliei s-au încheiat la egalitate
3 / 9 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
5 / 10 din ultimele meciuri Anadia în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
5 / 10 din ultimele meciuri Anadia în Campionatul Portugaliei s-au încheiat la egalitate
3 / 9 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
4 / 10 din ultimele meciuri Sao Joao de Ver în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Sao Joao de Ver în Campionatul Portugaliei s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 9 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Sao Joao de Ver în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Anadia în Campionatul Portugaliei s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
4 / 10 din ultimele ei meciuri Sao Joao de Ver în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Sao Joao de Ver în Campionatul Portugaliei s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Anadia în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri Anadia în Campionatul Portugaliei încheiate cu victoria ei
2 / 9 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Anadia
Pariați:1x2 - C2
4 / 10 din ultimele ei meciuri Sao Joao de Ver în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Sao Joao de Ver în Campionatul Portugaliei s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 9 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Sao Joao de Ver
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Anadia nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul Portugaliei Anadia nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
3 / 10 din ultimele meciuri Sao Joao de Ver în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Sao Joao de Ver în Campionatul Portugaliei încheiate cu victoria ei
4 / 9 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Sao Joao de Ver
3 / 10 din ultimele ei meciuri Anadia în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Anadia în Campionatul Portugaliei s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
3 / 10 din ultimele meciuri Sao Joao de Ver în Campionatul Portugaliei s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Anadia în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Anadia în Campionatul Portugaliei s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 9 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Anadia în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 26.04.2025 19:42
In ultimele 9 intalniri, SC Sao Joao de Ver a castigat de 4 ori, au fost 3 egaluri, iar Anadia FC a castigat de 2 ori. Golaverajul este 13-9 in favoarea SC Sao Joao de Ver.
Stiati ca SC Sao Joao de Ver a marcat 40% din goluri intre minutele 31-45?
Cand joaca acasa, SC Sao Joao de Ver nu a pierdut niciodata cu Anadia FC in ultimele 4 intalniri.
SC Sao Joao de Ver nu a marcat in 1 din 4 meciuri jucate acasa in Liga Portugal 3 in acest sezon.
Anadia FC nu a marcat in 2 din 4 meciuri jucate in deplasare in Liga Portugal 3 in acest sezon.
SC Sao Joao de Ver castiga prima repriza din 27% meciuri, Anadia FC din 34% meciuri.
SC Sao Joao de Ver castiga 27% din reprize, Anadia FC castiga 34%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost SC Sao Joao de Ver.
In ultima intalnire SC Sao Joao de Ver a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand SC Sao Joao de Ver conduce cu 1-0 acasa, castiga in 87% din meciuri.
Cand Anadia FC conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 50% din meciuri.
Cand SC Sao Joao de Ver este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 40% din meciuri.
Cand Anadia FC este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 16% din meciuri.
In Liga Portugal 3, Anadia FC este intr-o forma mai buna decat SC Sao Joao de Ver
Anadia FC's performance of the last 5 matches is better than SC Sao Joao de Ver's.
SC Sao Joao de Ver a castigat doar 0 din ultimele 5 meciuri impotriva Anadia FC (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, SC Sao Joao de Ver a castigat 2, Anadia FC a castigat 0, 3 remize.
SC Sao Joao de Ver inscrie 1.8 goluri intr-un meci impotriva Anadia FC si Anadia FC inscrie 1.2 goluri impotriva SC Sao Joao de Ver (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre SC Sao Joao de Ver si Anadia FC este 3.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre SC Sao Joao de Ver si Anadia FC este 2.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Liga Portugal 3.
SC Sao Joao de Ver inscrie 1.72 goluri cand joaca acasa iar Anadia FC inscrie 1.07 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!