Viktoria Griesheim - Turk Gucu Friedberg 24.03.2024 prognoză
Predicții pentru meci
24/03/2024
Viktoria Griesheim
Turk Gucu Friedberg
Coeficienți la momentul publicării prognozei 24.03.2024 19:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Turk Gucu Friedberg | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | 15 | 4 | 4 | 64 | 30 | 46 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15. Viktoria Griesheim | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | 5 | 7 | 12 | 26 | 47 | 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Queensland Premier League 2
Brisbane Knights-South West Queensland Thunder
Queensland Premier League 3 Metro
Newmarket SFC-AC Carina
NPL Queensland, Feminin
Gold Coast Knights (Women)-Capalaba (Femei)
Liga 2 China
Shanghai Port B-Beijing Institute of Technology
U20 NSW Premier League 2
Macarthur Rams FC U20-Inter Lions FC U20
NSW Premier League, Feminin
Northern Tigers (Women)-University of New South Wales (Femei)
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Viktoria Griesheim și Turk Gucu Friedberg la turneul Hessenliga în sezonul 2023/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
8 / 10 of last matches Viktoria Griesheim in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Viktoria Griesheim in Hessenliga had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Turk Gucu Friedberg in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Turk Gucu Friedberg in Hessenliga had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
6 / 10 of last matches Viktoria Griesheim in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Viktoria Griesheim in Hessenliga had less than 2 goals
4 / 8 of the last matches between the teams were less than 2 goals
3 / 10 of last matches Turk Gucu Friedberg in all competitions had less than 2 goals
2 / 10 of last matches Turk Gucu Friedberg in Hessenliga had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
4 / 10 din ultimele meciuri Viktoria Griesheim în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 8 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Viktoria Griesheim în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Turk Gucu Friedberg în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
5 / 10 din ultimele meciuri Turk Gucu Friedberg în Hessenliga s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
2 / 10 din ultimele meciuri Viktoria Griesheim în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri Viktoria Griesheim în Hessenliga încheiate cu victoria ei
4 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Viktoria Griesheim
3 / 10 din ultimele ei meciuri Turk Gucu Friedberg în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Turk Gucu Friedberg în Hessenliga s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Viktoria Griesheim nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Hessenliga Viktoria Griesheim nu a pierdut
4 / 8 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Turk Gucu Friedberg
Pariați:Dublă șansă - 1X
4 / 10 din ultimele meciuri Viktoria Griesheim în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Viktoria Griesheim în Hessenliga s-au încheiat la egalitate
2 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Turk Gucu Friedberg în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Turk Gucu Friedberg în Hessenliga s-au încheiat la egalitate
2 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 24.03.2024 19:41
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!