Seattle Sounders - San Diego FC 09.05.2026 prognoză
Predicții pentru meci
09/05/2026
Seattle Sounders
San Diego FC
Coeficienți la momentul publicării prognozei 10.05.2026 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. San Diego FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 3 | 3 | 5 | 19 | 19 | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5. Seattle Sounders | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 6 | 2 | 1 | 13 | 5 | 20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
MLS Next Pro
Huntsville City FC-Chicago Fire FC II
Brasilero Seria C
Anápolis-Botafogo da Paraíba
Cupa Chile
Deportes Limache-San Marcos de Arica
USL League Two
Marin FC Legends-San Francisco Glens SC
Cupa Mondială
Mexic-Anglia
MLS Next Pro
Austin FC II-Colorado Rapids 2
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Seattle Sounders și San Diego FC au marcat primii în Major League Soccer al sezonului 2026/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Seattle Sounders meciuri și San Diego FC meciuri în cadrul turneului Major League Soccer
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Seattle Sounders și San Diego FC la turneul Major League Soccer în sezonul 2026/2026
Sfaturi pentru pariuri
7 / 10 din ultimele meciuri Seattle Sounders în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
6 / 10 din ultimele meciuri Seattle Sounders în Major League Soccer încheiate cu victoria ei
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Seattle Sounders
6 / 10 din ultimele ei meciuri San Diego FC în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri San Diego FC în Major League Soccer s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Seattle Sounders nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Major League Soccer Seattle Sounders nu au remizat
2 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile San Diego FC nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Major League Soccer San Diego FC nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
3 / 10 din ultimele meciuri Seattle Sounders în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Seattle Sounders în Major League Soccer s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri San Diego FC în Major League Soccer s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
1 / 10 din ultimele ei meciuri Seattle Sounders în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Seattle Sounders în Major League Soccer s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Seattle Sounders
4 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile San Diego FC nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Major League Soccer San Diego FC nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Seattle Sounders nu a pierdut
9 / 10 din ultimele meciuri în Major League Soccer Seattle Sounders nu a pierdut
1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie San Diego FC
Pariați:Dublă șansă - 1X
2 / 10 din ultimele meciuri Seattle Sounders în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri San Diego FC în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri San Diego FC în Major League Soccer s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 10.05.2026 19:40
Meciurile din sezonul trecut: 1-0 (Seattle Sounders acasa) si 3-0 (San Diego FC acasa).
In Major League Soccer, Seattle Sounders are 3 victorii consecutive acasa.
San Diego FC are o serie de 5 infrangeri consecutive in Major League Soccer
In Major League Soccer, San Diego FC a pierdut ultimele 3 meciuri in deplasare.
Stiati ca Seattle Sounders a marcat 23% din goluri intre minutele 0-15?
Stiati ca San Diego FC a marcat 29% din goluri intre minutele 46-60?
Seattle Sounders nu a pierdut in ultimele 4 meciuri.
Seattle Sounders a castigat 8 meciuri consecutive jucate acasa.
Seattle Sounders nu a pierdut in ultimele 19 meciuri jucate acasa.
San Diego FC a pierdut 5 meciuri consecutive.
San Diego FC nu a castigat in ultimele 8 meciuri.
San Diego FC a pierdut 4 meciuri consecutive in deplasare.
San Diego FC nu a castigat nici un meci din ultimele 5 meciuri jucate in deplasare.
Seattle Sounders nu a marcat in 0 din 3 meciuri jucate acasa in Major League Soccer in acest sezon.
San Diego FC nu a marcat in 2 din 5 meciuri jucate in deplasare in Major League Soccer in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei Seattle Sounders pentru meciurile jucate acasa este: 3-0-0.
Jesus David Ferreira Castro este cel mai bun co-autor pentru golurile marcate de Seattle Sounders cu 15 reusite. Anders Laustrup Dreyer este cel mai bun co-autor pentru San Diego FC cu (3) reusite.
Seattle Sounders a primit gol in fiecare din ultimele 5 meciuri.
San Diego FC a primit gol in fiecare din ultimele 9 meciuri.
Seattle Sounders castiga prima repriza din 34% meciuri, San Diego FC din 25% meciuri.
Seattle Sounders castiga 34% din reprize, San Diego FC castiga 25%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Seattle Sounders.
In ultima intalnire Seattle Sounders a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand Seattle Sounders conduce cu 1-0 acasa, castiga in 87% din meciuri.
Cand San Diego FC conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 80% din meciuri.
Cand Seattle Sounders este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 37% din meciuri.
Cand San Diego FC este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 30% din meciuri.
In Major League Soccer, Seattle Sounders este intr-o forma mai buna decat San Diego FC
Seattle Sounders's performance of the last 5 matches is better than San Diego FC's.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Major League Soccer.
Seattle Sounders inscrie 2.08 goluri cand joaca acasa iar San Diego FC inscrie 1.91 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Daca Paul Rothrock marcheaza impotriva echipei San Diego FC va fi al 5 gol pentru Seattle Sounders in acest sezon.
Cel mai des intalnit rezultat final cand Seattle Sounders este condusa acasa 1-0 in acest sezon este 0-1.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!