Shaanxi Union FC - Nanjing City 29.05.2026 prognoză
Predicții pentru meci
29/05/2026
Shaanxi Union FC
Nanjing City
Coeficienți la momentul publicării prognozei 29.05.2026 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Nanjing City | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 3 | 3 | 3 | 8 | 8 | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. Shaanxi Union FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 2 | 4 | 2 | 7 | 5 | 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Liga Chinei
Nanjing City-Foshan Nanshi FC
Guangxi Hengchen FC-Dalian Kun City
Meizhou Hakka-Changchun Yatai
Primera C
Club Estrella Del Sur (Alejandro Korn)-Club Leandro N. Alem
Club Atletico Argentino Rosario-Club Defensores de Cambaceres
Leones de Rosario FC-Central Ballester
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Shaanxi Union FC și Nanjing City au marcat primii în Liga Chinei al sezonului 2026/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Shaanxi Union FC meciuri și Nanjing City meciuri în cadrul turneului Liga Chinei
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Shaanxi Union FC și Nanjing City la turneul Liga Chinei în sezonul 2026/2026
Sfaturi pentru pariuri
2 / 10 din ultimele ei meciuri Shaanxi Union FC în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Shaanxi Union FC în Liga Chinei s-a încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Nanjing City nu a pierdut
6 / 10 din ultimele meciuri în Liga Chinei Nanjing City nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
4 / 10 din ultimele meciuri Shaanxi Union FC în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Shaanxi Union FC în Liga Chinei încheiate cu victoria ei
4 / 10 din ultimele ei meciuri Nanjing City în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Nanjing City în Liga Chinei s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
4 / 10 din ultimele meciuri Shaanxi Union FC în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Shaanxi Union FC în Liga Chinei s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Shaanxi Union FC în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Nanjing City în Liga Chinei s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Shaanxi Union FC nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Liga Chinei Shaanxi Union FC nu au remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Nanjing City nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Liga Chinei Nanjing City nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Shaanxi Union FC nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Liga Chinei Shaanxi Union FC nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
2 / 10 din ultimele ei meciuri Shaanxi Union FC în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Shaanxi Union FC în Liga Chinei s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Nanjing City în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Nanjing City în Liga Chinei încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 29.05.2026 19:40
Meciurile din sezonul trecut: 1-1 (Shaanxi Union FC acasa) si 3-3 (Nanjing City acasa).
Shaanxi Union FC nu a pierdut in ultimele 6 meciuri.
Shaanxi Union FC nu a pierdut in ultimele 6 meciuri jucate acasa.
Nanjing City nu a castigat nici un meci din ultimele 6 meciuri jucate in deplasare.
Shaanxi Union FC nu a marcat in 1 din 3 meciuri jucate acasa in Liga Chinei in acest sezon.
Nanjing City nu a marcat in 2 din 4 meciuri jucate in deplasare in Liga Chinei in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei Shaanxi Union FC pentru meciurile jucate acasa este: 1-2-0.
Recordul din acest sezon al echipei Nanjing City pentru meciurile jucate in deplasare este: 0-1-2.
Boyuan Feng este golgheterul echipei Shaanxi Union FC cu 2 goluri. Jose Vitor dos Santos Silva a marcat de 3 ori pentru Nanjing City.
Shaanxi Union FC castiga prima repriza din 26% meciuri, Nanjing City din 36% meciuri.
Shaanxi Union FC castiga 26% din reprize, Nanjing City castiga 36%.
Ultima intalnire s-a terminat cu o remiza. (3-3)
Cand Shaanxi Union FC conduce cu 1-0 acasa, castiga in 85% din meciuri.
Cand Nanjing City conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 20% din meciuri.
Cand Shaanxi Union FC este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 28% din meciuri.
Cand Nanjing City este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 10% din meciuri.
In Liga Chinei, Nanjing City este intr-o forma mai buna decat Shaanxi Union FC
Shaanxi Union FC's performance of the last 5 matches is better than Nanjing City's.
Shaanxi Union FC inscrie 1.73 goluri cand joaca acasa iar Nanjing City inscrie 0.8 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Liga Chinei.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!