Siarka Tarnobrzeg - Swidniczanka Swidnik 07.06.2024 prognoză
Predicții pentru meci
07/06/2024
Siarka Tarnobrzeg
Swidniczanka Swidnik
Coeficienți la momentul publicării prognozei 07.06.2024 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Siarka Tarnobrzeg | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | 21 | 6 | 6 | 68 | 28 | 69 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11. Swidniczanka Swidnik | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | 11 | 10 | 12 | 41 | 45 | 43 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Primera C
Asociacion Deportiva Berazategui-Puerto Nuevo
Premier League
07 Vestur-Havnar Boltfelag
Brasilero Seria C
Ypiranga U20-Paysandu
Premier League
Aktobe-Zhetysu
Atîrau-Caspii Aktau
Kolmonen
Kemin Palloseura-KajHa
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Siarka Tarnobrzeg și Swidniczanka Swidnik la turneul Liga III, Grupa 4 în sezonul 2023/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
1 / 10 din ultimele ei meciuri Siarka Tarnobrzeg în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Siarka Tarnobrzeg în Liga III, Grupa 4 s-a încheiat cu o înfrângere
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Swidniczanka Swidnik nu a pierdut
8 / 10 din ultimele meciuri în Liga III, Grupa 4 Swidniczanka Swidnik nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
1 / 10 din ultimele meciuri Siarka Tarnobrzeg în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Siarka Tarnobrzeg în Liga III, Grupa 4 s-au încheiat la egalitate
5 / 10 din ultimele meciuri Swidniczanka Swidnik în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
5 / 10 din ultimele meciuri Swidniczanka Swidnik în Liga III, Grupa 4 s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
3 / 10 of last matches Siarka Tarnobrzeg in all competitions had less than 2 goals
3 / 10 of last matches Siarka Tarnobrzeg in Liga III, Grupa 4 had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Swidniczanka Swidnik in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Swidniczanka Swidnik in Liga III, Grupa 4 had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
1 / 10 din ultimele ei meciuri Siarka Tarnobrzeg în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Siarka Tarnobrzeg în Liga III, Grupa 4 s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Swidniczanka Swidnik în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Swidniczanka Swidnik în Liga III, Grupa 4 încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
2 / 10 din ultimele meciuri Siarka Tarnobrzeg în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Siarka Tarnobrzeg în Liga III, Grupa 4 s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Swidniczanka Swidnik în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Swidniczanka Swidnik în Liga III, Grupa 4 s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
5 / 10 of last matches Siarka Tarnobrzeg in all competitions scored at least 3 goals
5 / 10 of last matches Siarka Tarnobrzeg in Liga III, Grupa 4 had at least 3 goals
1 / 1 of the last match between the teams was at least 3 goals
1 / 10 of last matches Swidniczanka Swidnik in all competitions scored at least 3 goals
1 / 10 of last matches Swidniczanka Swidnik in Liga III, Grupa 4 had at least 3 goals
Pariați:Total - Peste (2.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 07.06.2024 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!