Rotor Volgograd - Arsenal Tula 29.07.2024 prognoză
Predicții pentru meci
29/07/2024
Rotor Volgograd
Arsenal Tula
Bet:Total - Sub (1.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Arsenal Tula | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7. Rotor Volgograd | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Prima Divizie
Khan Tengri FC-Ekibastuzets
Premier League
Kairat-Okzhetpes
Meciuri Amicale de club
Spartak Moscova-Spartak Kostroma
Campionatul Argentinei. Primera C. Metropolitana. Liga de rezervă
CSD Yupanqui II-General Lamadrid II
Campionatul din Kârgâzstan. Premier League
Kyrgyzaltyn-Dordoi
Liga 1
Zalgiris B-Hegelmann Litauen II
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Rotor Volgograd și Arsenal Tula la turneul Liga 1 în sezonul 2024/2025
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
10 / 10 of last matches Rotor Volgograd in all competitions had less than 3 goals
2 / 2 of last matches Rotor Volgograd in Liga 1 had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Arsenal Tula in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Arsenal Tula in Liga 1 had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
7 / 10 of last matches Rotor Volgograd in all competitions scored at least 1 goal
2 / 2 of last matches Rotor Volgograd in Liga 1 scored at least 1 goal
3 / 4 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
7 / 10 of last matches Arsenal Tula in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches Arsenal Tula in Liga 1 scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Rotor Volgograd nu a remizat
1 / 2 din ultimele meciuri în Liga 1 Rotor Volgograd nu au remizat
2 / 4 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Arsenal Tula nu a remizat
5 / 10 din ultimele meciuri în Liga 1 Arsenal Tula nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
6 / 10 din ultimele meciuri Rotor Volgograd în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 2 din ultimele meciuri Rotor Volgograd în Liga 1 , cel puțin o echipă nu a marcat
2 / 4 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Arsenal Tula în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Arsenal Tula în Liga 1 , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
6 / 10 of last matches in all competitions Rotor Volgograd played with a score of 0:0
1 / 2 of last matches in Liga 1 Rotor Volgograd played with a score of 0:0
2 / 4 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Arsenal Tula played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Liga 1 Arsenal Tula played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
6 / 10 of last matches in all competitions Rotor Volgograd played with a score of 0:0
1 / 2 of last matches in Liga 1 Rotor Volgograd played with a score of 0:0
2 / 4 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Arsenal Tula played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Liga 1 Arsenal Tula played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
SK Rotor Volgograd nu a pierdut in ultimele 6 meciuri.
SK Rotor Volgograd nu a pierdut in ultimele 5 meciuri jucate acasa.
SK Rotor Volgograd castiga prima repriza din 4% meciuri, PFK Arsenal Tula din 37% meciuri.
SK Rotor Volgograd castiga 4% din reprize, PFK Arsenal Tula castiga 37%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost SK Rotor Volgograd.
In ultima intalnire SK Rotor Volgograd a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand SK Rotor Volgograd conduce cu 1-0 acasa, castiga in 100% din meciuri.
Cand PFK Arsenal Tula conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 44% din meciuri.
Cand SK Rotor Volgograd este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 11% din meciuri.
Cand PFK Arsenal Tula este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
SK Rotor Volgograd's performance of the last 5 matches is better than PFK Arsenal Tula's.
In ultimele 4 intalniri, SK Rotor Volgograd a castigat 1, PFK Arsenal Tula a castigat 1, 2 remize.
SK Rotor Volgograd inscrie 0.75 goluri intr-un meci impotriva PFK Arsenal Tula si PFK Arsenal Tula inscrie 1.5 goluri impotriva SK Rotor Volgograd (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre SK Rotor Volgograd si PFK Arsenal Tula este 2.25.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre SK Rotor Volgograd si PFK Arsenal Tula este 1.25.
SK Rotor Volgograd inscrie 1.43 goluri cand joaca acasa iar PFK Arsenal Tula inscrie 1.05 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!