SKU Amstetten - Sturm Graz II 23.08.2024 prognoză
Predicții pentru meci
23/08/2024
SKU Amstetten
Sturm Graz II
Coeficienți la momentul publicării prognozei 23.08.2024 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. SKU Amstetten | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15. Sturm Graz II | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Campionatul Myanmarului. Femei
Yangon United (Femei)-Thitsar Arman (Femei)
Campionatul Vietnamului. Femei
Ha Noi (Femei)-Ho Chi Minh City (Femei)
Super Liga Chinezească, Feminin
Guangdong Haiyin (Femei)-Wuhan Jiangda (Femei)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (Femei)
Guangdong Province (Femei)-Wuhan Jiangda (Femei)
Tercera Division, Reserves
River Plate Montevideo II-Juventud de Las Piedras II
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care SKU Amstetten și Sturm Graz II au marcat primii în Liga 2 al sezonului 2024/2025
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale SKU Amstetten meciuri și Sturm Graz II meciuri în cadrul turneului Liga 2
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru SKU Amstetten și Sturm Graz II la turneul Liga 2 în sezonul 2024/2025
Sfaturi pentru pariuri
8 / 10 of last matches SKU Amstetten in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches SKU Amstetten in Liga 2 had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Sturm Graz II in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Sturm Graz II in Liga 2 had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
3 / 10 din ultimele ei meciuri SKU Amstetten în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri SKU Amstetten în Liga 2 s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Sturm Graz II în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri Sturm Graz II în Liga 2 încheiate cu victoria ei
3 / 4 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Sturm Graz II
Pariați:1x2 - C2
4 / 10 din ultimele meciuri SKU Amstetten în Liga 2 s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Sturm Graz II în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Sturm Graz II în Liga 2 s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 4 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Sturm Graz II în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
2 / 10 din ultimele meciuri SKU Amstetten în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri SKU Amstetten în Liga 2 s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Sturm Graz II în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Sturm Graz II în Liga 2 s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 4 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Sturm Graz II în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
3 / 10 din ultimele meciuri SKU Amstetten în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri SKU Amstetten în Liga 2 s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Sturm Graz II în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Sturm Graz II în Liga 2 s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
4 / 10 din ultimele meciuri SKU Amstetten în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri SKU Amstetten în Liga 2 încheiate cu victoria ei
1 / 4 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie SKU Amstetten
3 / 10 din ultimele ei meciuri Sturm Graz II în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
7 / 10 din ultimele meciuri Sturm Graz II în Liga 2 s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 23.08.2024 19:40
Sezonul trecut Sturm Graz II a castigat ambele meciuri impotriva echipei SKU Amstetten (3-2 acasa si 4-1 in deplasare).
SKU Amstetten nu a pierdut in ultimele 5 meciuri.
SKU Amstetten a marcat cel putin un gol in 6 meciuri consecutive.
SKU Amstetten castiga prima repriza din 28% meciuri, Sturm Graz II din 15% meciuri.
SKU Amstetten castiga 28% din reprize, Sturm Graz II castiga 15%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Sturm Graz II.
In ultima intalnire Sturm Graz II a castigat cu o diferenta de 3 goluri.
Cand SKU Amstetten conduce cu 1-0 acasa, castiga in 50% din meciuri.
Cand Sturm Graz II conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 62% din meciuri.
Cand SKU Amstetten este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 6% din meciuri.
Cand Sturm Graz II este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Liga 2, SKU Amstetten este intr-o forma mai buna decat Sturm Graz II
SKU Amstetten's performance of the last 5 matches is better than Sturm Graz II's.
Sturm Graz II a castigat doar 1 din ultimele 4 meciuri impotriva SKU Amstetten (in toate competitiile).
In ultimele 4 intalniri, SKU Amstetten a castigat 1, Sturm Graz II a castigat 3, 0 remize.
Sturm Graz II a pierdut doar 1 din ultimele 4 meciuri in Liga 2 contra SKU Amstetten.
SKU Amstetten a castigat doar 1 din ultimele 4 meciuri in Liga 2 contra Sturm Graz II.
SKU Amstetten inscrie 2.25 goluri intr-un meci impotriva Sturm Graz II si Sturm Graz II inscrie 2.5 goluri impotriva SKU Amstetten (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre SKU Amstetten si Sturm Graz II este 4.75.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre SKU Amstetten si Sturm Graz II este 1.
SKU Amstetten inscrie 0.95 goluri cand joaca acasa iar Sturm Graz II inscrie 1.56 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Liga 2.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!