Sl16 Football Campus - Union Rochefortoise 15.02.2026 prognoză
Predicții pentru meci
15/02/2026
Sl16 Football Campus
Union Rochefortoise
Coeficienți la momentul publicării prognozei 15.02.2026 18:42
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. Union Rochefortoise | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 8 | 3 | 9 | 31 | 39 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. SL16 Football Campus | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 3 | 6 | 11 | 25 | 45 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
USL League One
Charlotte Independence-Corpus Christi
National Premier Soccer League
Duluth-Dakota Fusion FC
Cupa Chile
Cobresal-Deportes La Serena
Deportes Limache-Coquimbo Unido
USL League Two
Louisville City FC Usl 2-Northern Indiana FC
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Sl16 Football Campus și Union Rochefortoise au marcat primii în Nationale 1 ACFF al sezonului 2025/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Sl16 Football Campus meciuri și Union Rochefortoise meciuri în cadrul turneului Nationale 1 ACFF
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Sl16 Football Campus și Union Rochefortoise la turneul Nationale 1 ACFF în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele meciuri Sl16 Football Campus în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Sl16 Football Campus în Nationale 1 ACFF , cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Union Rochefortoise în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Union Rochefortoise în Nationale 1 ACFF , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Sl16 Football Campus nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Nationale 1 ACFF Sl16 Football Campus nu au remizat
2 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Union Rochefortoise nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Nationale 1 ACFF Union Rochefortoise nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
6 / 10 din ultimele ei meciuri Sl16 Football Campus în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Sl16 Football Campus în Nationale 1 ACFF s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 3 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Sl16 Football Campus
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Union Rochefortoise nu a pierdut
6 / 10 din ultimele meciuri în Nationale 1 ACFF Union Rochefortoise nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
2 / 10 din ultimele meciuri Sl16 Football Campus în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Sl16 Football Campus în Nationale 1 ACFF s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Union Rochefortoise în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Union Rochefortoise în Nationale 1 ACFF s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 3 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Union Rochefortoise în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
4 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Sl16 Football Campus nu a pierdut
4 / 10 din ultimele meciuri în Nationale 1 ACFF Sl16 Football Campus nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
7 / 10 of last matches Sl16 Football Campus in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Sl16 Football Campus in Nationale 1 ACFF scored at least 1 goal
2 / 3 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
7 / 10 of last matches Union Rochefortoise in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Union Rochefortoise in Nationale 1 ACFF scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 15.02.2026 18:42
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!