Sligo Rovers (Femei) - Athlone Town (Femei) 17.05.2025 prognoză
Predicții pentru meci
17/05/2025
Sligo Rovers (Femei)
Athlone Town (Femei)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 17.05.2025 19:42
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
Virsliga
Liepaja-Ogre United
Esiliiga
Nomme United sub 21 ani-Flora Tallinn II
Meciuri Amicale de club
Sturm Graz-LNZ
Cupa Finlandei. Femei
PK-35 Vantaa (Femei)-HJK (Femei)
Meciuri Amicale de club
Altonaer von 1893-St. Pauli
Cupa
Jarva-Jaani-Elva
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Sligo Rovers (Femei) și Athlone Town (Femei) au marcat primii în Premier Division, Feminin al sezonului 2025/2025
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Sligo Rovers (Femei) meciuri și Athlone Town (Femei) meciuri în cadrul turneului Premier Division, Feminin
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Sligo Rovers (Femei) și Athlone Town (Femei) la turneul Premier Division, Feminin în sezonul 2025/2025
Sfaturi pentru pariuri
6 / 10 of last matches in all competitions Sligo Rovers (Femei) played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Premier Division, Feminin Sligo Rovers (Femei) played with a score of 0:0
4 / 9 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Athlone Town (Femei) played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Premier Division, Feminin Athlone Town (Femei) played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Sligo Rovers (Femei) nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Premier Division, Feminin Sligo Rovers (Femei) nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
1 / 10 din ultimele meciuri Sligo Rovers (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 9 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Sligo Rovers (Femei) în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
4 / 10 din ultimele meciuri Sligo Rovers (Femei) în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Sligo Rovers (Femei) în Premier Division, Feminin s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Athlone Town (Femei) în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Athlone Town (Femei) în Premier Division, Feminin s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
6 / 10 din ultimele meciuri Sligo Rovers (Femei) în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Sligo Rovers (Femei) în Premier Division, Feminin , cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 9 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Athlone Town (Femei) în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Athlone Town (Femei) în Premier Division, Feminin , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
1 / 10 din ultimele meciuri Sligo Rovers (Femei) în Premier Division, Feminin s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 9 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Sligo Rovers (Femei) în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Athlone Town (Femei) în Premier Division, Feminin s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 17.05.2025 19:42
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!