Teramo - San Nicolo Notaresco 27.04.2025 prognoză
Predicții pentru meci
27/04/2025
Teramo
San Nicolo Notaresco
Coeficienți la momentul publicării prognozei 27.04.2025 19:42
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Teramo | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | 17 | 8 | 6 | 48 | 28 | 59 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15. San Nicolo Notaresco | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | 8 | 8 | 16 | 33 | 43 | 32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
National Premier Soccer League
Sioux Falls Thunder-Joy St Louis Park
USL League Two
Sueno FC-RKC Third Coast
GFI Academy-AHFC Royals
Hattiesburg FC-Louisiana Krewe FC
Montgomery United FC-Dothan United SC
Cupa Mondială
SUA-Bosnia și Herțegovina
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Teramo și San Nicolo Notaresco au marcat primii în Serie D, Grupa F al sezonului 2024/2025
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Teramo meciuri și San Nicolo Notaresco meciuri în cadrul turneului Serie D, Grupa F
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Teramo și San Nicolo Notaresco la turneul Serie D, Grupa F în sezonul 2024/2025
Sfaturi pentru pariuri
1 / 10 of last matches Teramo in all competitions scored at least 3 goals
1 / 10 of last matches Teramo in Serie D, Grupa F had at least 3 goals
1 / 10 of last matches San Nicolo Notaresco in all competitions scored at least 3 goals
1 / 10 of last matches San Nicolo Notaresco in Serie D, Grupa F had at least 3 goals
Pariați:Total - Peste (2.5)
8 / 10 of last matches Teramo in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches Teramo in Serie D, Grupa F scored at least 1 goal
1 / 1 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
9 / 10 of last matches San Nicolo Notaresco in all competitions scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches San Nicolo Notaresco in Serie D, Grupa F scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
5 / 10 of last matches Teramo in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Teramo in Serie D, Grupa F had less than 2 goals
1 / 1 of the last matches between the teams were less than 2 goals
7 / 10 of last matches San Nicolo Notaresco in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches San Nicolo Notaresco in Serie D, Grupa F had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
5 / 10 of last matches Teramo in all competitions scored at least 2 goals
5 / 10 of last matches Teramo in Serie D, Grupa F scored at least 2 goals
3 / 10 of last matches San Nicolo Notaresco in all competitions scored at least 2 goals
3 / 10 of last matches San Nicolo Notaresco in Serie D, Grupa F scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 27.04.2025 19:42
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!