St Ives Town - Harborough Town FC 14.12.2024 prognoză
Predicții pentru meci
14/12/2024
St Ives Town
Harborough Town FC
Coeficienți la momentul publicării prognozei 14.12.2024 18:42
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. St Ives Town | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | 8 | 1 | 9 | 26 | 24 | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19. Harborough Town FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | 5 | 5 | 7 | 21 | 20 | 20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Divizia 1
Hodd-Stromsgodset
Veikkausliiga
FF Jaro-Ilves
Seinajoen Jalkapallokerho-Turun Palloseura
Kansallinen Liiga, Feminin
HJK (Femei)-KuPS Palloseura (Femei)
Divizia 1
TB Tvoroyri-EB Streymur II
Besta deild
IA Akranes-Breidablik UBK
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care St Ives Town și Harborough Town FC au marcat primii în Liga Sudică de Fotbal, Premier Division Central al sezonului 2024/2025
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale St Ives Town meciuri și Harborough Town FC meciuri în cadrul turneului Liga Sudică de Fotbal, Premier Division Central
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru St Ives Town și Harborough Town FC la turneul Liga Sudică de Fotbal, Premier Division Central în sezonul 2024/2025
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 din ultimele ei meciuri St Ives Town în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri St Ives Town în Liga Sudică de Fotbal, Premier Division Central s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Harborough Town FC în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Harborough Town FC în Liga Sudică de Fotbal, Premier Division Central încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
5 / 10 din ultimele ei meciuri St Ives Town în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri St Ives Town în Liga Sudică de Fotbal, Premier Division Central s-a încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Harborough Town FC nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Liga Sudică de Fotbal, Premier Division Central Harborough Town FC nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
4 / 10 din ultimele meciuri St Ives Town în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri St Ives Town în Liga Sudică de Fotbal, Premier Division Central încheiate cu victoria ei
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie St Ives Town
4 / 10 din ultimele ei meciuri Harborough Town FC în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Harborough Town FC în Liga Sudică de Fotbal, Premier Division Central s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile St Ives Town nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Liga Sudică de Fotbal, Premier Division Central St Ives Town nu au remizat
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Harborough Town FC nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Liga Sudică de Fotbal, Premier Division Central Harborough Town FC nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
2 / 10 din ultimele meciuri Harborough Town FC în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile St Ives Town nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Liga Sudică de Fotbal, Premier Division Central St Ives Town nu a pierdut
1 / 1 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Harborough Town FC
Pariați:Dublă șansă - 1X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 14.12.2024 18:42
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!