Evaluare la pariuri faceți clic aici
Ligi
Formatul cotelor
Folosim cookie-uri. Navigând pe site-ul nostru, sunteți de acord cu politica noastră privind cookie-urile. Politica de confidențialitate și cookie-uri

Sul Ross State Lobos - St. Mary's Rattlers 23.10.2024 prognoză

Predicții pentru meci

23/10/2024

Sul Ross State Lobos

20:05

St. Mary's Rattlers

Bet:Dublă șansă - 12

Plasați pariul

Statistică comparativă

3
Chibrituri
6
2
Câștigă
3
1
Pierderi
2
6
A marcat
10
5
Primit
7
+1
Diferența de goluri
+3
2
Media golurilor din meci
3
2
Goluri marcate pe meci
1.7
1.7
Goluri primite pe meci
1.2
3.7
Ambele echipe au marcat
2.8
24.5'
Minute/Goluri marcate
32.2'

Cine va câștiga?

Sul Ross State Lobos
SUL - %
St. Mary's Rattlers
ST. - %
extrage - %

Vor înscrie ambele echipe?

Da - 50%
Nu - 50%

Cine va marca primul?

Sul Ross State Lobos
SUL - 33%
St. Mary's Rattlers
ST. - 33%
Fără gol - 34%

Statistici pre-meci

3
Chibrituri
6
2
Câștigă
3
1
Pierderi
2
6
A marcat
10
5
Primit
7
+1
Diferența de goluri
+3
2
Media golurilor din meci
3
2
Goluri marcate pe meci
1.7
1.7
Goluri primite pe meci
1.2
3.7
Ambele echipe au marcat
2.8
24.5'
Minute/Goluri marcate
32.2'

Sfaturi pentru pariuri

Sul Ross State Lobos

2 / 3 of last matches Sul Ross State Lobos in all competitions scored at least 1 goal

Sul Ross State Lobos

2 / 3 of last matches Sul Ross State Lobos in Campionatul Național NCAA Divizia I scored at least 1 goal

St. Mary's Rattlers

4 / 6 of last matches St. Mary's Rattlers in all competitions scored at least 1 goal

St. Mary's Rattlers

4 / 6 of last matches St. Mary's Rattlers in Campionatul Național NCAA Divizia I scored at least 1 goal

Pariați:Total - Peste (0.5)

Sul Ross State Lobos

2 / 3 of last matches Sul Ross State Lobos in all competitions scored at least 2 goals

Sul Ross State Lobos

2 / 3 of last matches Sul Ross State Lobos in Campionatul Național NCAA Divizia I scored at least 2 goals

St. Mary's Rattlers

4 / 6 of last matches St. Mary's Rattlers in all competitions scored at least 2 goals

St. Mary's Rattlers

4 / 6 of last matches St. Mary's Rattlers in Campionatul Național NCAA Divizia I scored at least 2 goals

Pariați:Total - Peste (1.5)

Sul Ross State Lobos

1 / 3 din ultimele ei meciuri Sul Ross State Lobos în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Sul Ross State Lobos

1 / 3 din ultimele meciuri Sul Ross State Lobos în Campionatul Național NCAA Divizia I s-a încheiat cu o înfrângere

St. Mary's Rattlers

4 / 6 din ultimele meciuri în toate competițiile St. Mary's Rattlers nu a pierdut

St. Mary's Rattlers

4 / 6 din ultimele meciuri în Campionatul Național NCAA Divizia I St. Mary's Rattlers nu a pierdut

Pariați:Dublă șansă - X2

Sul Ross State Lobos

1 / 3 of last matches Sul Ross State Lobos in all competitions had less than 3 goals

Sul Ross State Lobos

1 / 3 of last matches Sul Ross State Lobos in Campionatul Național NCAA Divizia I had less than 3 goals

St. Mary's Rattlers

4 / 6 of last matches St. Mary's Rattlers in all competitions had less than 3 goals

St. Mary's Rattlers

4 / 6 of last matches St. Mary's Rattlers in Campionatul Național NCAA Divizia I had less than 3 goals

Pariați:Total - Sub (2.5)

Sul Ross State Lobos

2 / 3 din ultimele meciuri Sul Ross State Lobos în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Sul Ross State Lobos

2 / 3 din ultimele meciuri Sul Ross State Lobos în Campionatul Național NCAA Divizia I încheiate cu victoria ei

St. Mary's Rattlers

2 / 6 din ultimele ei meciuri St. Mary's Rattlers în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

St. Mary's Rattlers

2 / 6 din ultimele meciuri St. Mary's Rattlers în Campionatul Național NCAA Divizia I s-a încheiat cu o înfrângere

Pariați:1x2 - C1

Sul Ross State Lobos

2 / 3 din ultimele meciuri în toate competițiile Sul Ross State Lobos nu a pierdut

Sul Ross State Lobos

2 / 3 din ultimele meciuri în Campionatul Național NCAA Divizia I Sul Ross State Lobos nu a pierdut

Pariați:Dublă șansă - 1X

Chat

Niciun mesaj

Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!