SV Erlbach - 1. FC Sonthofen 12.11.2023 prognoză
Predicții pentru meci
12/11/2023
SV Erlbach
1. FC Sonthofen
Coeficienți la momentul publicării prognozei 12.11.2023 18:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. SV Erlbach | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | 10 | 3 | 6 | 24 | 19 | 33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. 1. FC Sonthofen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 7 | 2 | 11 | 30 | 34 | 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru SV Erlbach și 1. FC Sonthofen la turneul Liga Bayern Sud în sezonul 2023/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 din ultimele ei meciuri SV Erlbach în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri SV Erlbach în Liga Bayern Sud s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri 1. FC Sonthofen în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri 1. FC Sonthofen în Liga Bayern Sud încheiate cu victoria ei
1 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie 1. FC Sonthofen
Pariați:1x2 - C2
5 / 10 din ultimele ei meciuri SV Erlbach în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri SV Erlbach în Liga Bayern Sud s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 3 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie SV Erlbach
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile 1. FC Sonthofen nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Liga Bayern Sud 1. FC Sonthofen nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile SV Erlbach nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Liga Bayern Sud SV Erlbach nu au remizat
3 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile 1. FC Sonthofen nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Liga Bayern Sud 1. FC Sonthofen nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
4 / 10 din ultimele meciuri SV Erlbach în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri SV Erlbach în Liga Bayern Sud încheiate cu victoria ei
2 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie SV Erlbach
5 / 10 din ultimele ei meciuri 1. FC Sonthofen în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri 1. FC Sonthofen în Liga Bayern Sud s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
1 / 10 din ultimele meciuri SV Erlbach în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri SV Erlbach în Liga Bayern Sud s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri 1. FC Sonthofen în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri 1. FC Sonthofen în Liga Bayern Sud s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile SV Erlbach nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Liga Bayern Sud SV Erlbach nu a pierdut
2 / 3 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie 1. FC Sonthofen
Pariați:Dublă șansă - 1X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 12.11.2023 18:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!