Spakenburg - RKAV Volendam 17.08.2024 prognoză
Predicții pentru meci
17/08/2024
Spakenburg
RKAV Volendam
Coeficienți la momentul publicării prognozei 17.08.2024 19:41
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
Ykkonen
VJS Vantaa-Tampereen Pallo-Veikot
Liga A
Siauliai-Transinvest
Panevezys-Suduva Marijampole
Kolmonen
Vasa IFK-Lapuan Virkia
Meciuri Amicale de club
Arges Pitesti-Vllaznia
Borac Banja Luka-Akhmat
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Spakenburg și RKAV Volendam la turneul Tweede Divisie în sezonul 2024/2025
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele meciuri Spakenburg în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Spakenburg în Tweede Divisie s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Spakenburg nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Tweede Divisie Spakenburg nu au remizat
2 / 4 din ultimele meciuri în toate competițiile RKAV Volendam nu a remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
1 / 10 din ultimele ei meciuri Spakenburg în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Spakenburg în Tweede Divisie s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 4 din ultimele meciuri în toate competițiile RKAV Volendam nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
1 / 10 din ultimele ei meciuri Spakenburg în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Spakenburg în Tweede Divisie s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 4 din ultimele meciuri RKAV Volendam în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Spakenburg nu a pierdut
9 / 10 din ultimele meciuri în Tweede Divisie Spakenburg nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
1 / 10 din ultimele meciuri Spakenburg în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Spakenburg în Tweede Divisie s-au încheiat la egalitate
1 / 4 din ultimele meciuri RKAV Volendam în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 17.08.2024 19:41
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!