Sweet Warszawa - KS AFC Warszawa 20.04.2024 prognoză
Predicții pentru meci
20/04/2024
Sweet Warszawa
KS AFC Warszawa
Coeficienți la momentul publicării prognozei 20.04.2024 19:40
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
South Australia State League 2, Reserves
Western Strikers Reserve-Vipers FC Reserves
Adelaide Titans FC Reserve-Seaford Rangers FC Reserves
U20 NSW NPL
University of NSW U20-Sydney FC U20
South Australia NPL, Reserves
Sturt Lions Reserve-Playford City Reserve
U23 Victoria NPL
Altona Magic SC U23-Melbourne City FC U23
Chatham Cup
Dunedin City Royals-Cashmere Technical
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Sfaturi pentru pariuri
1 / 2 din ultimele meciuri Sweet Warszawa în Campionatul Poloniei. liga regională s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
1 / 3 din ultimele meciuri KS AFC Warszawa în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
1 / 3 din ultimele meciuri KS AFC Warszawa în Campionatul Poloniei. liga regională încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
1 / 3 din ultimele meciuri KS AFC Warszawa în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 3 din ultimele meciuri KS AFC Warszawa în Campionatul Poloniei. liga regională s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
1 / 3 din ultimele meciuri în toate competițiile KS AFC Warszawa nu a pierdut
1 / 3 din ultimele meciuri în Campionatul Poloniei. liga regională KS AFC Warszawa nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
2 / 2 of last matches Sweet Warszawa in all competitions scored at least 3 goals
2 / 2 of last matches Sweet Warszawa in Campionatul Poloniei. liga regională had at least 3 goals
1 / 3 of last matches KS AFC Warszawa in all competitions scored at least 3 goals
1 / 3 of last matches KS AFC Warszawa in Campionatul Poloniei. liga regională had at least 3 goals
Pariați:Total - Peste (2.5)
2 / 3 of last matches KS AFC Warszawa in all competitions had less than 3 goals
2 / 3 of last matches KS AFC Warszawa in Campionatul Poloniei. liga regională had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 20.04.2024 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!