TelOne - Hardrock FC 09.05.2026 prognoză
Predicții pentru meci
09/05/2026
TelOne
Hardrock FC
Bet:Total - Sub (2.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Hardrock FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 6 | 3 | 1 | 16 | 6 | 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16. Telone FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 1 | 3 | 6 | 8 | 14 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs FC-Mwos FC
Ngezi Platinum-Chicken Inn
FC Hunters-Scottland
TelOne-Platinum
Meciuri Amicale de club
Aluminii-Partizan Belgrade
Northern Territory Premier League
Darwin Olympic-Port Darwin FC
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care TelOne și Hardrock FC au marcat primii în Premier Soccer League al sezonului 2026/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale TelOne meciuri și Hardrock FC meciuri în cadrul turneului Premier Soccer League
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru TelOne și Hardrock FC la turneul Premier Soccer League în sezonul 2026/2026
Sfaturi pentru pariuri
7 / 10 of last matches TelOne in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches TelOne in Premier Soccer League had less than 2 goals
6 / 9 of last matches Hardrock FC in all competitions had less than 2 goals
6 / 9 of last matches Hardrock FC in Premier Soccer League had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
5 / 10 of last matches TelOne in all competitions scored at least 1 goal
5 / 10 of last matches TelOne in Premier Soccer League scored at least 1 goal
6 / 9 of last matches Hardrock FC in all competitions scored at least 1 goal
6 / 9 of last matches Hardrock FC in Premier Soccer League scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
3 / 10 of last matches TelOne in all competitions scored at least 2 goals
3 / 10 of last matches TelOne in Premier Soccer League scored at least 2 goals
3 / 9 of last matches Hardrock FC in all competitions scored at least 2 goals
3 / 9 of last matches Hardrock FC in Premier Soccer League scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
2 / 9 of last matches Hardrock FC in all competitions scored at least 3 goals
2 / 9 of last matches Hardrock FC in Premier Soccer League had at least 3 goals
Pariați:Total - Peste (2.5)
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!