Throttur (femei) - Valur (Femei) 20.08.2025 prognoză
Predicții pentru meci
20/08/2025
Throttur (femei)
Valur (Femei)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 20.08.2025 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Throttur (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | 9 | 2 | 2 | 27 | 13 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4. Valur (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 6 | 3 | 5 | 20 | 21 | 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Besta deild, Feminin
Stjarnan (Femei)-Vikingur (femei)
Cupa Chile
Universidad Catolica-Everton de Vina del Mar
USL League Two
Fort Worth Vaqueros-McKinney Chupacabras FC
Colorado Storm-Colorado International Soccer Academy
Snohomish United-Tacoma Stars
Cupa Mondială
Mexic-Ecuador
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Throttur (femei) și Valur (Femei) au marcat primii în Besta deild, Feminin al sezonului 2025/2025
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Throttur (femei) meciuri și Valur (Femei) meciuri în cadrul turneului Besta deild, Feminin
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Throttur (femei) și Valur (Femei) la turneul Besta deild, Feminin în sezonul 2025/2025
Sfaturi pentru pariuri
3 / 10 of last matches in all competitions Throttur (femei) played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Besta deild, Feminin Throttur (femei) played with a score of 0:0
3 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
1 / 10 of last matches in all competitions Valur (Femei) played with a score of 0:0
2 / 10 of last matches in Besta deild, Feminin Valur (Femei) played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
3 / 10 din ultimele ei meciuri Throttur (femei) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Throttur (femei) în Besta deild, Feminin s-a încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Valur (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri Valur (Femei) în Besta deild, Feminin încheiate cu victoria ei
7 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Valur (Femei)
Pariați:1x2 - C2
4 / 10 din ultimele meciuri Throttur (femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
5 / 10 din ultimele meciuri Throttur (femei) în Besta deild, Feminin s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Throttur (femei) în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Valur (Femei) în Besta deild, Feminin s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
6 / 10 din ultimele meciuri Throttur (femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
7 / 10 din ultimele meciuri Throttur (femei) în Besta deild, Feminin încheiate cu victoria ei
1 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Throttur (femei)
2 / 10 din ultimele ei meciuri Valur (Femei) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Valur (Femei) în Besta deild, Feminin s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
3 / 10 din ultimele meciuri Throttur (femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Throttur (femei) în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Valur (Femei) în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Valur (Femei) în Besta deild, Feminin s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
2 / 10 din ultimele meciuri Throttur (femei) în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Throttur (femei) în Besta deild, Feminin s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Valur (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Valur (Femei) în Besta deild, Feminin s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Valur (Femei) în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 20.08.2025 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!