Tiamo Hirakata - Verspah Oita 19.04.2025 prognoză
Predicții pentru meci
19/04/2025
Tiamo Hirakata
Verspah Oita
Coeficienți la momentul publicării prognozei 19.04.2025 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Verspah Oita | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 7 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7. Tiamo Hirakata | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 8 | 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
MLS+
Toronto+-Cincinnati +
Nashville +-Orlando +
Toronto+-Nashville +
Cincinnati +-Orlando +
Toronto+-Orlando +
Cincinnati +-Nashville +
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Tiamo Hirakata și Verspah Oita au marcat primii în Liga de Fotbal Japoneza al sezonului 2025/2025
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Tiamo Hirakata meciuri și Verspah Oita meciuri în cadrul turneului Liga de Fotbal Japoneza
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Tiamo Hirakata și Verspah Oita la turneul Liga de Fotbal Japoneza în sezonul 2025/2025
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 of last matches in all competitions Tiamo Hirakata played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Liga de Fotbal Japoneza Tiamo Hirakata played with a score of 0:0
6 / 8 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions Verspah Oita played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Liga de Fotbal Japoneza Verspah Oita played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
5 / 10 din ultimele meciuri Tiamo Hirakata în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri Tiamo Hirakata în Liga de Fotbal Japoneza încheiate cu victoria ei
5 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Tiamo Hirakata
2 / 10 din ultimele ei meciuri Verspah Oita în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Verspah Oita în Liga de Fotbal Japoneza s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
2 / 10 din ultimele meciuri Tiamo Hirakata în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 8 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Tiamo Hirakata în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Verspah Oita în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Verspah Oita în Liga de Fotbal Japoneza s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Tiamo Hirakata nu a pierdut
6 / 10 din ultimele meciuri în Liga de Fotbal Japoneza Tiamo Hirakata nu a pierdut
5 / 8 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Verspah Oita
Pariați:Dublă șansă - 1X
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Tiamo Hirakata nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Liga de Fotbal Japoneza Tiamo Hirakata nu au remizat
6 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Verspah Oita nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Liga de Fotbal Japoneza Verspah Oita nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
1 / 10 din ultimele meciuri Tiamo Hirakata în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Tiamo Hirakata în Liga de Fotbal Japoneza s-au încheiat la egalitate
2 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Verspah Oita în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Verspah Oita în Liga de Fotbal Japoneza s-au încheiat la egalitate
2 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 19.04.2025 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!