Titan FC - Griffin FC 14.04.2026 prognoză
Predicții pentru meci
14/04/2026
Titan FC
Griffin FC
Bet:1x2 - X
Plasați pariulStatistică comparativă
Alte pronosticuri
MLS+
Toronto+-Nashville +
Nashville +-Orlando +
Toronto+-Cincinnati +
Cincinnati +-Nashville +
Cincinnati +-Orlando +
Toronto+-Orlando +
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Sfaturi pentru pariuri
2 / 2 din ultimele meciuri în toate competițiile Titan FC nu a pierdut
2 / 2 din ultimele meciuri în Regional League. A Titan FC nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
2 / 2 din ultimele meciuri în toate competițiile Griffin FC nu a pierdut
2 / 2 din ultimele meciuri în Regional League. A Griffin FC nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
1 / 2 din ultimele meciuri Titan FC în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 2 din ultimele meciuri Titan FC în Regional League. A , cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
1 / 2 din ultimele meciuri Griffin FC în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 2 din ultimele meciuri Griffin FC în Regional League. A , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
1 / 2 of last matches in all competitions Titan FC played with a score of 0:0
1 / 2 of last matches in Regional League. A Titan FC played with a score of 0:0
1 / 1 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
1 / 2 of last matches in all competitions Griffin FC played with a score of 0:0
1 / 2 of last matches in Regional League. A Griffin FC played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
1 / 2 of last matches in all competitions Titan FC played with a score of 0:0
1 / 2 of last matches in Regional League. A Titan FC played with a score of 0:0
1 / 1 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
1 / 2 of last matches in all competitions Griffin FC played with a score of 0:0
1 / 2 of last matches in Regional League. A Griffin FC played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
1 / 2 of last matches Titan FC in all competitions had less than 2 goals
1 / 2 of last matches Titan FC in Regional League. A had less than 2 goals
1 / 1 of the last matches between the teams were less than 2 goals
1 / 2 of last matches Griffin FC in all competitions had less than 2 goals
1 / 2 of last matches Griffin FC in Regional League. A had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!