Tokyo Verdy - Tokyo 22.03.2026 prognoză
Predicții pentru meci
22/03/2026
Tokyo Verdy
Tokyo
Coeficienți la momentul publicării prognozei 22.03.2026 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Tokyo | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 3 | 3 | 1 | 10 | 7 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5. Tokyo Verdy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 11 | 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Campionatul Myanmarului. Femei
Yangon United (Femei)-Thitsar Arman (Femei)
Campionatul Vietnamului. Femei
Ha Noi (Femei)-Ho Chi Minh City (Femei)
Super Liga Chinezească, Feminin
Guangdong Haiyin (Femei)-Wuhan Jiangda (Femei)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (Femei)
Guangdong Province (Femei)-Wuhan Jiangda (Femei)
Tercera Division, Reserves
River Plate Montevideo II-Juventud de Las Piedras II
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Tokyo Verdy și Tokyo au marcat primii în Liga J al sezonului 2026/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Tokyo Verdy meciuri și Tokyo meciuri în cadrul turneului Liga J
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Tokyo Verdy și Tokyo la turneul Liga J în sezonul 2026/2026
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 din ultimele meciuri Tokyo Verdy în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Tokyo Verdy în Liga J , cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Tokyo în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Tokyo în Liga J , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Tokyo Verdy nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Liga J Tokyo Verdy nu au remizat
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
4 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Tokyo nu a remizat
5 / 10 din ultimele meciuri în Liga J Tokyo nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
2 / 10 din ultimele meciuri Tokyo Verdy în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Tokyo Verdy în Liga J s-au încheiat la egalitate
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
6 / 10 din ultimele meciuri Tokyo în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
5 / 10 din ultimele meciuri Tokyo în Liga J s-au încheiat la egalitate
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
3 / 10 din ultimele meciuri Tokyo Verdy în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Tokyo Verdy în Liga J s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Tokyo în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Tokyo în Liga J s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Tokyo în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
5 / 10 din ultimele ei meciuri Tokyo Verdy în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Tokyo Verdy în Liga J s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Tokyo Verdy
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Tokyo nu a pierdut
9 / 10 din ultimele meciuri în Liga J Tokyo nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Tokyo Verdy nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Liga J Tokyo Verdy nu a pierdut
1 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Tokyo
Pariați:Dublă șansă - 1X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 22.03.2026 19:40
Pe durata ultimelor 8 intalniri cu Tokyo Verdy jucate acasa, Tokyo Verdy a castigat 1, au fost 3 egaluri in timp ce FC Tokyo a castigat de 4 ori. Diferenta de goluri a fost de 14-10 in favoarea echipei FC Tokyo.
In ultimele 17 intalniri, Tokyo Verdy a castigat de 2 ori, au fost 8 egaluri, iar FC Tokyo a castigat de 7 ori. Golaverajul este 25-17 in favoarea FC Tokyo.
Ultima victorie in deplasare a echipei FC Tokyo impotriva echipei Tokyo Verdy a fost in 2008.
Ultima victorie acasa a echipei Tokyo Verdy impotriva echipei FC Tokyo a fost in 2003
Stiati ca Tokyo Verdy a marcat 40% din goluri intre minutele 76-90?
Tokyo Verdy a castigat 3 meciuri consecutive jucate acasa.
Cand joaca acasa, Tokyo Verdy nu a pierdut niciodata cu FC Tokyo in ultimele 3 intalniri.
Tokyo Verdy nu a marcat in 1 din 4 meciuri jucate acasa in Liga J in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei Tokyo Verdy pentru meciurile jucate acasa este: 2-1-0.
Koki Morita este cel mai bun co-autor pentru golurile marcate de Tokyo Verdy cu 15 reusite. Kein Sato este cel mai bun co-autor pentru FC Tokyo cu (2) reusite.
Tokyo Verdy castiga prima repriza din 19% meciuri, FC Tokyo din 21% meciuri.
Tokyo Verdy castiga 19% din reprize, FC Tokyo castiga 21%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost FC Tokyo.
In ultima intalnire FC Tokyo a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand Tokyo Verdy conduce cu 1-0 acasa, castiga in 84% din meciuri.
Cand FC Tokyo conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 80% din meciuri.
Cand Tokyo Verdy este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 11% din meciuri.
Cand FC Tokyo este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Liga J, FC Tokyo este intr-o forma mai buna decat Tokyo Verdy
FC Tokyo's performance of the last 5 matches is better than Tokyo Verdy's.
FC Tokyo a castigat doar 0 din ultimele 5 meciuri impotriva Tokyo Verdy (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, Tokyo Verdy a castigat 0, FC Tokyo a castigat 2, 3 remize.
Tokyo Verdy inscrie 1 goluri intr-un meci impotriva FC Tokyo si FC Tokyo inscrie 1.2 goluri impotriva Tokyo Verdy (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Tokyo Verdy si FC Tokyo este 2.2.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Tokyo Verdy si FC Tokyo este 1.
Tokyo Verdy inscrie 1 goluri cand joaca acasa iar FC Tokyo inscrie 1.14 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Stiati ca Tokyo Verdy a marcat 40% din goluri intre minutele 76-90? Acesta este cel mai mare procent din liga.
Stiati ca FC Tokyo a marcat 30% din goluri intre minutele 31-45?
FC Tokyo are o serie de 3 victorii consecutive.
FC Tokyo are o serie de 3 victorii consecutive in meciurile din deplasare
FC Tokyo nu a pierdut nici un meci din ultimele 4 jucate in deplasare
FC Tokyo nu a marcat in 0 din 3 meciuri jucate in deplasare in Liga J in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei FC Tokyo pentru meciurile jucate in deplasare este: 2-1-0.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!