Union Cartes - Selaya 14.02.2026 prognoză
Predicții pentru meci
14/02/2026
Union Cartes
Selaya
Coeficienți la momentul publicării prognozei 14.02.2026 18:42
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. Selaya | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 3 | 5 | 12 | 13 | 25 | 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15. UC Cartes | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | 3 | 6 | 12 | 14 | 36 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
USL League Two
Asheville City-Charlotte Independence II
Campionatul SUA. WPSL. Femei
Philadelphia Ukrainian (Femei)-Penn Fusion (Femei)
Cupa Chile
Union Espanola-Colo-Colo
USL League Two
Hill Country Lobos-Lonestar SC
National Premier Soccer League
Joy St Louis Park-Minnesota Blizzard FC
USL League Two
Atletico Union-Real Colorado
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Union Cartes și Selaya au marcat primii în Tercera Federacion, Grupa 3 al sezonului 2025/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Union Cartes meciuri și Selaya meciuri în cadrul turneului Tercera Federacion, Grupa 3
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Union Cartes și Selaya la turneul Tercera Federacion, Grupa 3 în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
2 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
2 / 6 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Selaya
Pariați:Dublă șansă - 1X
2 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
Pariați:Dublă șansă - 12
6 / 10 of last matches Union Cartes in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Union Cartes in Tercera Federacion, Grupa 3 scored at least 1 goal
5 / 6 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
2 / 10 of last matches Selaya in all competitions scored at least 1 goal
2 / 10 of last matches Selaya in Tercera Federacion, Grupa 3 scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
9 / 10 of last matches Union Cartes in all competitions had less than 2 goals
9 / 10 of last matches Union Cartes in Tercera Federacion, Grupa 3 had less than 2 goals
4 / 6 of the last matches between the teams were less than 2 goals
10 / 10 of last matches Selaya in all competitions had less than 2 goals
10 / 10 of last matches Selaya in Tercera Federacion, Grupa 3 had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
9 / 10 of last matches Union Cartes in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Union Cartes in Tercera Federacion, Grupa 3 had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Selaya in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Selaya in Tercera Federacion, Grupa 3 had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 14.02.2026 18:42
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!