Ujpesti TE (Women) - Puskas Akademia (Femei) 01.04.2026 prognoză
Predicții pentru meci
01/04/2026
Ujpesti TE (Women)
Puskas Akademia (Femei)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 01.04.2026 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Puskas Akademia Felcsut (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | 12 | 3 | 1 | 41 | 12 | 39 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6. Ujpesti TE (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | 7 | 2 | 7 | 24 | 28 | 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Liga de tineret
Almaz Antey Youth-Rubin Kazan (Tineret)
Liga Statului 1 Australia de Sud
Olympic Adelaida-Salisbury United
NSW League One
Hurstville FC-Canterbury Bankstown
Prospect United SC-Hakoah Sydney City East
NSW League Two
Nepean FC-Mounties Wanderers FC
Sydney University SFC-Bankstown United FC
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Ujpesti TE (Women) și Puskas Akademia (Femei) au marcat primii în NB I, Feminin al sezonului 2025/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Ujpesti TE (Women) meciuri și Puskas Akademia (Femei) meciuri în cadrul turneului NB I, Feminin
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Ujpesti TE (Women) și Puskas Akademia (Femei) la turneul NB I, Feminin în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
2 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
Pariați:Dublă șansă - 12
2 / 3 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Ujpesti TE (Women)
Pariați:Dublă șansă - X2
6 / 10 of last matches Ujpesti TE (Women) in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Ujpesti TE (Women) in NB I, Feminin scored at least 1 goal
2 / 3 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
8 / 10 of last matches Puskas Akademia (Femei) in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches Puskas Akademia (Femei) in NB I, Feminin scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
8 / 10 of last matches Ujpesti TE (Women) in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Ujpesti TE (Women) in NB I, Feminin had less than 3 goals
5 / 10 of last matches Puskas Akademia (Femei) in all competitions had less than 3 goals
5 / 10 of last matches Puskas Akademia (Femei) in NB I, Feminin had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
7 / 10 of last matches Ujpesti TE (Women) in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Ujpesti TE (Women) in NB I, Feminin had less than 2 goals
2 / 3 of the last matches between the teams were less than 2 goals
4 / 10 of last matches Puskas Akademia (Femei) in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches Puskas Akademia (Femei) in NB I, Feminin had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
3 / 10 of last matches Ujpesti TE (Women) in all competitions scored at least 2 goals
3 / 10 of last matches Ujpesti TE (Women) in NB I, Feminin scored at least 2 goals
1 / 3 of the last matches between the teams was at least 2 goals
6 / 10 of last matches Puskas Akademia (Femei) in all competitions scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches Puskas Akademia (Femei) in NB I, Feminin scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 01.04.2026 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!