Ulinzi Stars - AFC Leopards 13.05.2026 prognoză
Predicții pentru meci
13/05/2026
Ulinzi Stars
AFC Leopards
Coeficienți la momentul publicării prognozei 13.05.2026 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. AFC Leopards | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | 17 | 7 | 6 | 38 | 23 | 58 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16. Ulinzi Stars | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | 8 | 8 | 14 | 30 | 34 | 32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
MLS+
Toronto+-Cincinnati +
Nashville +-Orlando +
Toronto+-Nashville +
Cincinnati +-Orlando +
Toronto+-Orlando +
Cincinnati +-Nashville +
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Ulinzi Stars și AFC Leopards au marcat primii în Premier League al sezonului 2025/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Ulinzi Stars meciuri și AFC Leopards meciuri în cadrul turneului Premier League
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Ulinzi Stars și AFC Leopards la turneul Premier League în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie AFC Leopards
Pariați:1x2 - C2
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie AFC Leopards în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
Pariați:Dublă șansă - 12
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Ulinzi Stars
Pariați:Dublă șansă - X2
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie AFC Leopards
Pariați:Dublă șansă - 1X
9 / 10 of last matches Ulinzi Stars in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Ulinzi Stars in Premier League had less than 3 goals
9 / 10 of last matches AFC Leopards in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches AFC Leopards in Premier League had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 13.05.2026 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!