Union San Felipe - Universidad de Concepcion 15.09.2024 prognoză
Predicții pentru meci
15/09/2024
Union San Felipe
Universidad de Concepcion
Coeficienți la momentul publicării prognozei 15.09.2024 19:43
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. Universidad de Concepcion | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 9 | 6 | 10 | 26 | 34 | 33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16. Union San Felipe | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 3 | 6 | 16 | 23 | 46 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Liga Nationala
Auckland City-Auckland FC Reserves
Meciuri Amicale de club
MTK Budapesta-Vasas
Campionatul Mongoliei. Premier Liga Națională
Khovd Western-Ulaangom City
Campionatul Australiei. Nord New South Wales Premier League. Rezervă
Newcastle Olympic II-Charlestown Azzurri II
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Union San Felipe și Universidad de Concepcion la turneul Primera B în sezonul 2024/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 din ultimele meciuri Union San Felipe în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
5 / 10 din ultimele meciuri Union San Felipe în Primera B s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Universidad de Concepcion în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Universidad de Concepcion în Primera B s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
4 / 10 din ultimele meciuri Union San Felipe în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Union San Felipe în Primera B s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Universidad de Concepcion în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Universidad de Concepcion în Primera B s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Universidad de Concepcion în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
3 / 10 din ultimele ei meciuri Union San Felipe în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Union San Felipe în Primera B s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Universidad de Concepcion în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri Universidad de Concepcion în Primera B încheiate cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Universidad de Concepcion
Pariați:1x2 - C2
2 / 10 din ultimele meciuri Union San Felipe în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri Union San Felipe în Primera B încheiate cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Union San Felipe
3 / 10 din ultimele ei meciuri Universidad de Concepcion în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Universidad de Concepcion în Primera B s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
3 / 10 din ultimele ei meciuri Union San Felipe în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Union San Felipe în Primera B s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Union San Felipe
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Universidad de Concepcion nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Primera B Universidad de Concepcion nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
1 / 10 din ultimele meciuri Union San Felipe în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Union San Felipe în Primera B s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Union San Felipe în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Universidad de Concepcion în Primera B s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 15.09.2024 19:43
Cel mai frecvent rezultat intre Union San Felipe si Universidad de Concepcion este 1-0 cand Union San Felipe joaca acasa.
Cel mai frecvent rezultat intre Union San Felipe si Universidad de Concepcion este 1-0. 4 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 8 intalniri cu Union San Felipe jucate acasa, Union San Felipe a castigat 5, au fost 2 egaluri in timp ce Universidad de Concepcion a castigat de 1 ori. Diferenta de goluri a fost de 12-7 in favoarea echipei Union San Felipe.
In ultimele 18 intalniri, Union San Felipe a castigat de 7 ori, au fost 6 egaluri, iar Universidad de Concepcion a castigat de 5 ori. Golaverajul este 20-18 in favoarea Union San Felipe.
Ultima victorie in deplasare a echipei Universidad de Concepcion impotriva echipei Union San Felipe a fost in 2011.
Meciurile din sezonul trecut: 4-1 (Union San Felipe acasa) si 0-0 (Universidad de Concepcion acasa).
Stiati ca Union San Felipe a marcat 30% din goluri intre minutele 31-45?
Stiati ca Universidad de Concepcion a marcat 35% din goluri intre minutele 31-45?
Union San Felipe a jucat 4 meciuri consecutive acasa fara a castiga.
Cand joaca acasa, Union San Felipe nu a pierdut niciodata cu Universidad de Concepcion in ultimele 4 intalniri.
Union San Felipe nu a marcat in 3 din 12 meciuri jucate acasa in Primera B in acest sezon.
Universidad de Concepcion nu a marcat in 7 din 12 meciuri jucate in deplasare in Primera B in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei Union San Felipe pentru meciurile jucate acasa este: 1-4-7.
Union San Felipe a primit gol in fiecare din ultimele 7 meciuri.
Union San Felipe castiga prima repriza din 15% meciuri, Universidad de Concepcion din 20% meciuri.
Union San Felipe castiga 15% din reprize, Universidad de Concepcion castiga 20%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Universidad de Concepcion.
In ultima intalnire Universidad de Concepcion a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand Union San Felipe conduce cu 1-0 acasa, castiga in 33% din meciuri.
Cand Universidad de Concepcion conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 100% din meciuri.
Cand Union San Felipe este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 9% din meciuri.
Cand Universidad de Concepcion este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 10% din meciuri.
In Primera B, Universidad de Concepcion este intr-o forma mai buna decat Union San Felipe
Universidad de Concepcion's performance of the last 5 matches is better than Union San Felipe's.
Union San Felipe a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri impotriva Universidad de Concepcion (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, Union San Felipe a castigat 3, Universidad de Concepcion a castigat 1, 1 remize.
Union San Felipe a pierdut doar 1 din ultimele 5 meciuri in Primera B contra Universidad de Concepcion.
Universidad de Concepcion a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri in Primera B contra Union San Felipe.
Union San Felipe inscrie 1.8 goluri intr-un meci impotriva Universidad de Concepcion si Universidad de Concepcion inscrie 0.8 goluri impotriva Union San Felipe (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Union San Felipe si Universidad de Concepcion este 2.6.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Union San Felipe si Universidad de Concepcion este 1.2.
Union San Felipe inscrie 1.13 goluri cand joaca acasa iar Universidad de Concepcion inscrie 0.94 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Union San Felipe nu a castigat in ultimele 4 meciuri.
Anul trecut, Union San Felipe a fost numarul 6 in clasament cu 39 puncte. Acum sunt numarul 16 cu 15 puncte.
Universidad de Concepcion a primit gol in fiecare din ultimele 5 meciuri.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Primera B.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!