Universtitatea din Queensland - Redcliffe Dolphins 01.03.2025 prognoză
Predicții pentru meci
01/03/2025
Universtitatea din Queensland
Redcliffe Dolphins
Bet:Dublă șansă - 12
Plasați pariulStatistică comparativă
Alte pronosticuri
Canada Premier League
FC Supra Du Quebec-Forge
Torneo Federal A
Alvarado Mar del Plata-CA Germinal
Super Liga
Zimbru-Bălți
Copa FGF
CE Gramadense RS-GE Bage
Segunda Division
Centro Atletico Fenix-Huracan Del Paso De La Arena
Liga Profesional, Rezerve
Boca Juniors II-River Plate II
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Universtitatea din Queensland și Redcliffe Dolphins la turneul Queensland Premier League 3 Metro în sezonul
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
8 / 10 of last matches Universtitatea din Queensland in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches Universtitatea din Queensland in Queensland Premier League 3 Metro scored at least 1 goal
3 / 4 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
7 / 10 of last matches Redcliffe Dolphins in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches Redcliffe Dolphins in Queensland Premier League 3 Metro scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
7 / 10 of last matches Universtitatea din Queensland in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Universtitatea din Queensland in Queensland Premier League 3 Metro had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Redcliffe Dolphins in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Redcliffe Dolphins in Queensland Premier League 3 Metro had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Universtitatea din Queensland nu a pierdut
6 / 10 din ultimele meciuri în Queensland Premier League 3 Metro Universtitatea din Queensland nu a pierdut
3 / 4 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Redcliffe Dolphins
Pariați:Dublă șansă - 1X
5 / 10 of last matches Universtitatea din Queensland in all competitions scored at least 2 goals
5 / 10 of last matches Universtitatea din Queensland in Queensland Premier League 3 Metro scored at least 2 goals
3 / 4 of the last matches between the teams was at least 2 goals
3 / 10 of last matches Redcliffe Dolphins in all competitions scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches Redcliffe Dolphins in Queensland Premier League 3 Metro scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
5 / 10 of last matches Universtitatea din Queensland in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Universtitatea din Queensland in Queensland Premier League 3 Metro had less than 2 goals
1 / 4 of the last matches between the teams were less than 2 goals
7 / 10 of last matches Redcliffe Dolphins in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches Redcliffe Dolphins in Queensland Premier League 3 Metro had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
5 / 10 din ultimele meciuri Universtitatea din Queensland în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri Universtitatea din Queensland în Queensland Premier League 3 Metro încheiate cu victoria ei
3 / 4 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Universtitatea din Queensland
4 / 10 din ultimele ei meciuri Redcliffe Dolphins în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Redcliffe Dolphins în Queensland Premier League 3 Metro s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!