US Ouakam - Guediawaye FC 10.12.2023 prognoză
Predicții pentru meci
10/12/2023
US Ouakam
Guediawaye FC
Coeficienți la momentul publicării prognozei 10.12.2023 18:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Guediawaye FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 1 | 5 | 0 | 7 | 6 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11. US Ouakam | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
LigaPro Primera A
Liga Deportiva Universitaria de Quito-Orense Sporting Club
Campionatul Islandei până 19 ani
Fylkir Ellidi până la 19 ani-HK Kopavogur până la 19 de ani
Stjarnan-KFG până la 19 ani-Leiknir KB până la 19 ani
Cupa Mondială
Franţa-Suedia
National Premier Soccer League
Gios Lions SC-Michigan Rangers FC
Cupa Chile
Audax Italiano-Palestino
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru US Ouakam și Guediawaye FC la turneul Premier League în sezonul 2023/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
2 / 6 din ultimele meciuri US Ouakam în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 6 din ultimele meciuri US Ouakam în Premier League s-au încheiat la egalitate
7 / 10 din ultimele meciuri Guediawaye FC în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
6 / 10 din ultimele meciuri Guediawaye FC în Premier League s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
1 / 6 din ultimele meciuri US Ouakam în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
1 / 6 din ultimele meciuri US Ouakam în Premier League s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
5 / 10 din ultimele meciuri Guediawaye FC în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
5 / 10 din ultimele meciuri Guediawaye FC în Premier League s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
3 / 10 din ultimele meciuri Guediawaye FC în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Guediawaye FC în Premier League s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
3 / 6 din ultimele ei meciuri US Ouakam în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 6 din ultimele meciuri US Ouakam în Premier League s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Guediawaye FC în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri Guediawaye FC în Premier League încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
3 / 6 din ultimele ei meciuri US Ouakam în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 6 din ultimele meciuri US Ouakam în Premier League s-a încheiat cu o înfrângere
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Guediawaye FC nu a pierdut
8 / 10 din ultimele meciuri în Premier League Guediawaye FC nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
5 / 6 din ultimele meciuri US Ouakam în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 6 din ultimele meciuri US Ouakam în Premier League , cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Guediawaye FC în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Guediawaye FC în Premier League , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
Coeficienți la momentul publicării prognozei 10.12.2023 18:41
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!