Valur - Íþrottabandalag Vestmannaeyja 17.04.2026 prognoză
Predicții pentru meci
17/04/2026
Valur
Íþrottabandalag Vestmannaeyja
Coeficienți la momentul publicării prognozei 17.04.2026 19:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Íþrottabandalag Vestmannaeyja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. Valur | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Besta deild
Tor Akureyri-Knattspyrnufelag Reykjavíkur
Vikingur Reykjavik-Knattspyrnufelag Akureyrar
Hafnarfjordur-Stjarnan
Liga 2, Divizia B, Grupa 4
Zenit - Ijesvsk-Pobeda Nizhny Novgorod
Premier League
Al-Sholla-Al-Wahda Damasc
Al-Taliya-Hutteen
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Valur și Íþrottabandalag Vestmannaeyja la turneul Besta deild în sezonul 2026/2026
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
3 / 10 din ultimele meciuri Valur în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri Valur în Besta deild încheiate cu victoria ei
7 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Valur
4 / 10 din ultimele ei meciuri Íþrottabandalag Vestmannaeyja în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Íþrottabandalag Vestmannaeyja în Besta deild s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
1 / 10 din ultimele meciuri Valur în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Valur în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Íþrottabandalag Vestmannaeyja în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
5 / 10 din ultimele meciuri Íþrottabandalag Vestmannaeyja în Besta deild s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Valur nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Besta deild Valur nu au remizat
9 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Íþrottabandalag Vestmannaeyja nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Besta deild Íþrottabandalag Vestmannaeyja nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
4 / 10 din ultimele meciuri Valur în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
2 / 10 din ultimele meciuri Valur în Besta deild , cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Íþrottabandalag Vestmannaeyja în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Íþrottabandalag Vestmannaeyja în Besta deild , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
4 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Valur nu a pierdut
4 / 10 din ultimele meciuri în Besta deild Valur nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Íþrottabandalag Vestmannaeyja
Pariați:Dublă șansă - 1X
2 / 10 din ultimele meciuri Valur în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Valur în Besta deild s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Valur în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Íþrottabandalag Vestmannaeyja în Besta deild s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 17.04.2026 19:41
Cel mai frecvent rezultat intre Valur Reykjavik si IBV Vestmannaeyjar este 1-1. 7 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 25 intalniri cu Valur Reykjavik jucate acasa, Valur Reykjavik a castigat 16, au fost 6 egaluri in timp ce IBV Vestmannaeyjar a castigat de 3 ori. Diferenta de goluri a fost de 60-24 in favoarea echipei Valur Reykjavik.
In ultimele 43 intalniri, Valur Reykjavik a castigat de 22 ori, au fost 10 egaluri, iar IBV Vestmannaeyjar a castigat de 11 ori. Golaverajul este 85-55 in favoarea Valur Reykjavik.
Ultima victorie in deplasare a echipei IBV Vestmannaeyjar impotriva echipei Valur Reykjavik a fost in 2012.
Meciurile din sezonul trecut: 3-0 (Valur Reykjavik acasa) si 4-1 (IBV Vestmannaeyjar acasa).
Valur Reykjavik a pierdut 4 meciuri consecutive.
Valur Reykjavik nu a pierdut in ultimele 5 meciuri jucate acasa.
Cand joaca acasa, Valur Reykjavik nu a pierdut niciodata cu IBV Vestmannaeyjar in ultimele 18 intalniri.
Valur Reykjavik a marcat cel putin un gol in 6 meciuri consecutive.
Valur Reykjavik castiga prima repriza din 42% meciuri, IBV Vestmannaeyjar din 28% meciuri.
Valur Reykjavik castiga 42% din reprize, IBV Vestmannaeyjar castiga 28%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost IBV Vestmannaeyjar.
In ultima intalnire IBV Vestmannaeyjar a castigat cu o diferenta de 3 goluri.
Cand Valur Reykjavik conduce cu 1-0 acasa, castiga in 90% din meciuri.
Cand IBV Vestmannaeyjar conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 50% din meciuri.
Cand Valur Reykjavik este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 40% din meciuri.
Cand IBV Vestmannaeyjar este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 14% din meciuri.
In Besta deild, Valur Reykjavik este intr-o forma mai buna decat IBV Vestmannaeyjar
Valur Reykjavik's performance of the last 5 matches is better than IBV Vestmannaeyjar's.
Valur Reykjavik a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri impotriva IBV Vestmannaeyjar (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, Valur Reykjavik a castigat 4, IBV Vestmannaeyjar a castigat 1, 0 remize.
Valur Reykjavik inscrie 3 goluri intr-un meci impotriva IBV Vestmannaeyjar si IBV Vestmannaeyjar inscrie 1 goluri impotriva Valur Reykjavik (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Valur Reykjavik si IBV Vestmannaeyjar este 4.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Valur Reykjavik si IBV Vestmannaeyjar este 2.2.
Valur Reykjavik inscrie 2.62 goluri cand joaca acasa iar IBV Vestmannaeyjar inscrie 1.5 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
IBV Vestmannaeyjar nu a castigat in ultimele 4 meciuri.
IBV Vestmannaeyjar's performance of the last 5 matches is better than Valur Reykjavik's.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Besta deild.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!