Vanraure Hachinohe - Nagano Parceiro 20.04.2025 prognoză
Predicții pentru meci
20/04/2025
Vanraure Hachinohe
Nagano Parceiro
Coeficienți la momentul publicării prognozei 20.04.2025 19:40
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
Queensland Premier League 1
North Star-Redlands United
ACT Premier League
Monaro Panthers-Brindabella Blues FC
South Australia State League 2
Modbury Vista-Salisbury International SC
Queensland Premier League 1
Capalaba-Sent-George Willawong
NPL Queensland, Feminin
Queensland Academy of Sport (femei)-Sunshine Coast Wanderers (Femei)
Victoria Premier League
Caroline Springs George Cross-Oakleigh Cannons
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Vanraure Hachinohe și Nagano Parceiro au marcat primii în Liga J 3 al sezonului 2025/2025
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Vanraure Hachinohe meciuri și Nagano Parceiro meciuri în cadrul turneului Liga J 3
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Vanraure Hachinohe și Nagano Parceiro la turneul Liga J 3 în sezonul 2025/2025
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele meciuri Vanraure Hachinohe în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Vanraure Hachinohe în Liga J 3 s-au încheiat la egalitate
5 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Nagano Parceiro în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Nagano Parceiro în Liga J 3 s-au încheiat la egalitate
5 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
3 / 10 din ultimele ei meciuri Vanraure Hachinohe în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Vanraure Hachinohe în Liga J 3 s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Nagano Parceiro în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Nagano Parceiro în Liga J 3 încheiate cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Nagano Parceiro
Pariați:1x2 - C2
4 / 10 din ultimele meciuri Vanraure Hachinohe în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Vanraure Hachinohe în Liga J 3 , cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Nagano Parceiro în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Nagano Parceiro în Liga J 3 , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
3 / 10 din ultimele meciuri Vanraure Hachinohe în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Vanraure Hachinohe în Liga J 3 încheiate cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Vanraure Hachinohe
5 / 10 din ultimele ei meciuri Nagano Parceiro în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Nagano Parceiro în Liga J 3 s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Vanraure Hachinohe nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Liga J 3 Vanraure Hachinohe nu au remizat
5 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Nagano Parceiro nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Liga J 3 Nagano Parceiro nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
3 / 10 din ultimele ei meciuri Vanraure Hachinohe în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Vanraure Hachinohe în Liga J 3 s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Vanraure Hachinohe
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Nagano Parceiro nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Liga J 3 Nagano Parceiro nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 20.04.2025 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!