Unione Venezia - Parma 09.11.2024 prognoză
Predicții pentru meci
09/11/2024
Unione Venezia
Parma
Coeficienți la momentul publicării prognozei 09.11.2024 18:42
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. Parma | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 1 | 6 | 4 | 14 | 17 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19. Unione Venezia | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 2 | 2 | 7 | 10 | 19 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Australia. Cupa Victoriei. Femei
Box Hill (Femei)-Bulleen Lions (Femei)
Campionatul Vietnamului. Femei
Ha Noi II (Femei)-Ho Chi Minh City II (Femei)
Phong Phu Ha Nam (Femei)-Than KSVN (Femei)
Campionatul Myanmarului. Femei
Ayeyawady (Femei)-ISPE (Femei)
NPL Queensland, Feminin
Sunshine Coast Wanderers (Femei)-Olympic Brisbane (Femei)
Suburbiile de Est (Femei)-Gold Coast United (Femei)
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Unione Venezia și Parma au marcat primii în Seria A al sezonului 2024/2025
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Unione Venezia meciuri și Parma meciuri în cadrul turneului Seria A
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Unione Venezia și Parma la turneul Seria A în sezonul 2024/2025
Sfaturi pentru pariuri
6 / 10 din ultimele ei meciuri Unione Venezia în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Unione Venezia în Seria A s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Parma în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
1 / 10 din ultimele meciuri Parma în Seria A încheiate cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Parma
Pariați:1x2 - C2
2 / 10 din ultimele meciuri Unione Venezia în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Unione Venezia în Seria A s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
5 / 10 din ultimele meciuri Parma în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
5 / 10 din ultimele meciuri Parma în Seria A s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
6 / 10 din ultimele meciuri Unione Venezia în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Unione Venezia în Seria A , cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
2 / 10 din ultimele meciuri Parma în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
2 / 10 din ultimele meciuri Parma în Seria A , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Unione Venezia în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Parma în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Parma în Seria A s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
3 / 10 din ultimele meciuri Unione Venezia în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Unione Venezia în Seria A s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Unione Venezia în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Parma în Seria A s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Unione Venezia nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Seria A Unione Venezia nu au remizat
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Parma nu a remizat
5 / 10 din ultimele meciuri în Seria A Parma nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
Coeficienți la momentul publicării prognozei 09.11.2024 18:42
Pe durata ultimelor 8 intalniri cu Venezia jucate acasa, Venezia a castigat 1, au fost 3 egaluri in timp ce Parma Calcio a castigat de 4 ori. Diferenta de goluri a fost de 15-10 in favoarea echipei Parma Calcio.
In ultimele 17 intalniri, Venezia a castigat de 3 ori, au fost 5 egaluri, iar Parma Calcio a castigat de 9 ori. Golaverajul este 31-21 in favoarea Parma Calcio.
Stiati ca Venezia a marcat 30% din goluri intre minutele 0-15? Acesta este cel mai mare procent din liga.
Stiati ca Parma Calcio a marcat 36% din goluri intre minutele 76-90?
Parma Calcio nu a castigat in ultimele 9 meciuri.
Parma Calcio nu a castigat nici un meci din ultimele 6 meciuri jucate in deplasare.
Parma Calcio a primit 4 cartonase rosii in acest sezon. Acesta este cel mai mare numar in Seria A.
Venezia nu a marcat in 2 din 4 meciuri jucate acasa in Seria A in acest sezon.
Parma Calcio nu a marcat in 1 din 5 meciuri jucate in deplasare in Seria A in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei Parma Calcio pentru meciurile jucate in deplasare este: 0-4-1.
Venezia a primit gol in fiecare din ultimele 6 meciuri.
Venezia castiga prima repriza din 36% meciuri, Parma Calcio din 36% meciuri.
Venezia castiga 36% din reprize, Parma Calcio castiga 36%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Parma Calcio.
In ultima intalnire Parma Calcio a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand Venezia conduce cu 1-0 acasa, castiga in 85% din meciuri.
Cand Parma Calcio conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 50% din meciuri.
Cand Venezia este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 33% din meciuri.
Cand Parma Calcio este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 16% din meciuri.
Parma Calcio a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri impotriva Venezia (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, Venezia a castigat 1, Parma Calcio a castigat 3, 1 remize.
Parma Calcio a pierdut doar 0 din ultimele 5 meciuri in Seria A contra Venezia.
Venezia a castigat doar 0 din ultimele 5 meciuri in Seria A contra Parma Calcio.
Venezia inscrie 1.6 goluri intr-un meci impotriva Parma Calcio si Parma Calcio inscrie 2.2 goluri impotriva Venezia (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Venezia si Parma Calcio este 3.8.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Venezia si Parma Calcio este 1.6.
Venezia inscrie 2.1 goluri cand joaca acasa iar Parma Calcio inscrie 1.29 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Seria A.
Ambele echipe au pierdut ultimul meci jucat.
Niciuna din echipe nu a inscris in ultimul meci.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!