Vindbjart - Staal Jorpeland 03.05.2025 prognoză
Predicții pentru meci
03/05/2025
Vindbjart
Staal Jorpeland
Coeficienți la momentul publicării prognozei 03.05.2025 19:42
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. Vindbjart | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Staal Jorpeland | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 1 | 1 | 2 | 13 | 13 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Divizia 1
Ranheim-Stabaek
Allsvenskan
Sirius-Mjallby
Kolmonen
Espoon Palloseura Reserve-PPJ Ruoholahti
Meciuri Amicale de club
Monheim-Fortuna Dusseldorf
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Vindbjart și Staal Jorpeland au marcat primii în Divizia 3 Grupa 5 al sezonului 2025/2025
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Vindbjart meciuri și Staal Jorpeland meciuri în cadrul turneului Divizia 3 Grupa 5
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Vindbjart și Staal Jorpeland la turneul Divizia 3 Grupa 5 în sezonul 2025/2025
Sfaturi pentru pariuri
6 / 10 of last matches in all competitions Vindbjart played with a score of 0:0
2 / 4 of last matches in Divizia 3 Grupa 5 Vindbjart played with a score of 0:0
3 / 7 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
3 / 10 din ultimele ei meciuri Vindbjart în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 4 din ultimele meciuri Vindbjart în Divizia 3 Grupa 5 s-a încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Staal Jorpeland în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
1 / 4 din ultimele meciuri Staal Jorpeland în Divizia 3 Grupa 5 încheiate cu victoria ei
2 / 7 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Staal Jorpeland
Pariați:1x2 - C2
4 / 10 din ultimele meciuri Vindbjart în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
1 / 4 din ultimele meciuri Vindbjart în Divizia 3 Grupa 5 s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Staal Jorpeland în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 4 din ultimele meciuri Staal Jorpeland în Divizia 3 Grupa 5 s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 7 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Staal Jorpeland în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
3 / 10 din ultimele meciuri Staal Jorpeland în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 4 din ultimele meciuri Staal Jorpeland în Divizia 3 Grupa 5 s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 7 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Staal Jorpeland în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
6 / 10 din ultimele meciuri Vindbjart în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
2 / 4 din ultimele meciuri Vindbjart în Divizia 3 Grupa 5 , cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 7 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
3 / 10 din ultimele meciuri Vindbjart în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 4 din ultimele meciuri Vindbjart în Divizia 3 Grupa 5 s-au încheiat la egalitate
2 / 7 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Staal Jorpeland în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 4 din ultimele meciuri Staal Jorpeland în Divizia 3 Grupa 5 s-au încheiat la egalitate
2 / 7 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 03.05.2025 19:42
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!