Girondins de Bordeaux II - Bastia-Borgo 14.02.2026 prognoză
Predicții pentru meci
14/02/2026
Girondins de Bordeaux II
Bastia-Borgo
Coeficienți la momentul publicării prognozei 14.02.2026 18:43
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. Bastia-Borgo | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | 7 | 5 | 5 | 20 | 21 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13. Ent. S. Wasquehal | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | 5 | 3 | 8 | 15 | 22 | 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
USL League One
Richmond Kickers-Sarasota Paradise
FC Naples-Portland Hearts of Pine
National Premier Soccer League
Charlottetowne Hops FC-Burlington United FC
Primera Division, Women
Colo-Colo (Femei)-Universidad Catolica (femei)
USL League Two
West Chester United SC USL2-Delaware FC
Western Mass Pioneers-Black Rock
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Girondins de Bordeaux II și Bastia-Borgo au marcat primii în Cupa Franței. National 2 al sezonului 2025/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Girondins de Bordeaux II meciuri și Bastia-Borgo meciuri în cadrul turneului Cupa Franței. National 2
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Girondins de Bordeaux II și Bastia-Borgo la turneul Cupa Franței. National 2 în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 din ultimele ei meciuri Girondins de Bordeaux II în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Girondins de Bordeaux II în Cupa Franței. National 2 s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Bastia-Borgo în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Bastia-Borgo în Cupa Franței. National 2 încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
5 / 10 din ultimele ei meciuri Girondins de Bordeaux II în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Girondins de Bordeaux II în Cupa Franței. National 2 s-a încheiat cu o înfrângere
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Bastia-Borgo nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Cupa Franței. National 2 Bastia-Borgo nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Girondins de Bordeaux II nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Cupa Franței. National 2 Girondins de Bordeaux II nu au remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Bastia-Borgo nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Cupa Franței. National 2 Bastia-Borgo nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Girondins de Bordeaux II nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Cupa Franței. National 2 Girondins de Bordeaux II nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
3 / 10 din ultimele meciuri Girondins de Bordeaux II în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Girondins de Bordeaux II în Cupa Franței. National 2 s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Bastia-Borgo în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Bastia-Borgo în Cupa Franței. National 2 s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
3 / 10 din ultimele meciuri Girondins de Bordeaux II în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Girondins de Bordeaux II în Cupa Franței. National 2 încheiate cu victoria ei
3 / 10 din ultimele ei meciuri Bastia-Borgo în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Bastia-Borgo în Cupa Franței. National 2 s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 14.02.2026 18:43
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!