Watford - Coventry City 02.05.2026 prognoză
Predicții pentru meci
02/05/2026
Watford
Coventry City
Coeficienți la momentul publicării prognozei 02.05.2026 19:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Coventry City | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | 27 | 11 | 7 | 93 | 45 | 92 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16. Watford | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | 14 | 15 | 16 | 53 | 61 | 57 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
MLS+
Crew +-Minnesota +
Dallas +-D.C.United +
D.C.United +-Crew +
D.C.United +-Minnesota +
Dallas +-Minnesota +
Dallas +-Crew +
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Watford și Coventry City au marcat primii în Campionat al sezonului 2025/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Watford meciuri și Coventry City meciuri în cadrul turneului Campionat
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Watford și Coventry City la turneul Campionat în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele meciuri Watford în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Watford în Campionat , cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Coventry City în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Coventry City în Campionat , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
6 / 10 din ultimele ei meciuri Watford în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Watford în Campionat s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Watford
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Coventry City nu a pierdut
9 / 10 din ultimele meciuri în Campionat Coventry City nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Watford nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Campionat Watford nu au remizat
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Coventry City nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Campionat Coventry City nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
3 / 10 din ultimele meciuri Watford în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Watford în Campionat s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Coventry City în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Coventry City în Campionat s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Coventry City în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
4 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Watford nu a pierdut
4 / 10 din ultimele meciuri în Campionat Watford nu a pierdut
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Coventry City
Pariați:Dublă șansă - 1X
2 / 10 din ultimele meciuri Coventry City în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Coventry City în Campionat s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Coventry City în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 02.05.2026 19:41
Cel mai frecvent rezultat intre Watford FC si Coventry City este 0-0. 4 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 16 intalniri cu Watford FC jucate acasa, Watford FC a castigat 8, au fost 4 egaluri in timp ce Coventry City a castigat de 4 ori. Diferenta de goluri a fost de 32-19 in favoarea echipei Watford FC.
In ultimele 33 intalniri, Watford FC a castigat de 13 ori, au fost 9 egaluri, iar Coventry City a castigat de 11 ori. Golaverajul este 53-42 in favoarea Watford FC.
Ultima victorie acasa a echipei Watford FC impotriva echipei Coventry City a fost in 2020
Meciurile din sezonul trecut: 1-1 (Watford FC acasa) si 2-1 (Coventry City acasa).
Watford FC are o serie de 4 infrangeri consecutive in Campionat
Stiati ca Watford FC a marcat 26% din goluri intre minutele 76-90?
Stiati ca Coventry City a marcat 22% din goluri intre minutele 31-45?
Watford FC a pierdut 4 meciuri consecutive.
Watford FC nu a castigat in ultimele 7 meciuri.
Coventry City nu a pierdut in ultimele 6 meciuri.
Coventry City nu a pierdut nici un meci din ultimele 6 jucate in deplasare
Watford FC nu a marcat in 6 din 22 meciuri jucate acasa in Campionat in acest sezon.
Coventry City nu a marcat in 3 din 22 meciuri jucate in deplasare in Campionat in acest sezon.
Luca Kjerrumgaard este golgheterul echipei Watford FC cu 10 goluri. Haji Amir Wright a marcat de 17 ori pentru Coventry City.
Imran Louza este cel mai bun co-autor pentru golurile marcate de Watford FC cu 15 reusite. Milan van Ewijk este cel mai bun co-autor pentru Coventry City cu (10) reusite.
Nestory Irankunda are mai multe cartonase galbene (11) decat orice alt jucator de la Watford FC. Milan van Ewijk a adunat 8 pentru Coventry City.
Watford FC nu a reusit sa marcheze in ultimele 3 meciuri.
Watford FC a primit gol in fiecare din ultimele 6 meciuri.
Watford FC castiga prima repriza din 19% meciuri, Coventry City din 40% meciuri.
Watford FC castiga 19% din reprize, Coventry City castiga 40%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Coventry City.
In ultima intalnire Coventry City a castigat cu o diferenta de 2 goluri.
Cand Watford FC conduce cu 1-0 acasa, castiga in 87% din meciuri.
Cand Coventry City conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 58% din meciuri.
Cand Watford FC este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 23% din meciuri.
Cand Coventry City este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 16% din meciuri.
In Campionat, Coventry City este intr-o forma mai buna decat Watford FC
Coventry City's performance of the last 5 matches is better than Watford FC's.
Watford FC are o serie de 3 meciuri cu 0 goluri inscrise.
Coventry City a castigat doar 0 din ultimele 5 meciuri impotriva Watford FC (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, Watford FC a castigat 0, Coventry City a castigat 3, 2 remize.
Coventry City a pierdut doar 0 din ultimele 5 meciuri in Campionat contra Watford FC.
Watford FC a castigat doar 0 din ultimele 5 meciuri in Campionat contra Coventry City.
Watford FC inscrie 1.4 goluri intr-un meci impotriva Coventry City si Coventry City inscrie 2.2 goluri impotriva Watford FC (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Watford FC si Coventry City este 3.6.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Watford FC si Coventry City este 1.8.
Watford FC inscrie 1.31 goluri cand joaca acasa iar Coventry City inscrie 1.77 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!