Western Michigan Broncos (Women) - Bowling Green (Femei) 07.11.2025 prognoză
Predicții pentru meci
07/11/2025
Western Michigan Broncos (Women)
Bowling Green (Femei)
Bet:Total - Peste (0.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Western Michigan Broncos (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | 9 | 1 | 2 | 27 | 9 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6. Bowling Green Falcons (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | 4 | 7 | 1 | 15 | 8 | 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Liga 2, Divizia B, Grupa 4
Zenit - Ijesvsk-Pobeda Nizhny Novgorod
Premier League
Al-Sholla-Al-Wahda Damasc
Al-Taliya-Hutteen
Al-Karamah-Omaya
Al-Ittihad Aleppo-Al-Jaish Damascus
Al-Shorta Damascus-Al-Hurriya
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Western Michigan Broncos (Women) și Bowling Green (Femei) au marcat primii în NCAA Sezon Regular, Feminin al sezonului 2025/2025
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Western Michigan Broncos (Women) meciuri și Bowling Green (Femei) meciuri în cadrul turneului NCAA Sezon Regular, Feminin
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Western Michigan Broncos (Women) și Bowling Green (Femei) la turneul NCAA Sezon Regular, Feminin în sezonul 2025/2025
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 of last matches Western Michigan Broncos (Women) in all competitions had less than 3 goals
5 / 10 of last matches Western Michigan Broncos (Women) in NCAA Sezon Regular, Feminin had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Bowling Green (Femei) in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Bowling Green (Femei) in NCAA Sezon Regular, Feminin had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
3 / 10 of last matches Western Michigan Broncos (Women) in all competitions had less than 2 goals
3 / 10 of last matches Western Michigan Broncos (Women) in NCAA Sezon Regular, Feminin had less than 2 goals
4 / 6 of the last matches between the teams were less than 2 goals
9 / 10 of last matches Bowling Green (Femei) in all competitions had less than 2 goals
9 / 10 of last matches Bowling Green (Femei) in NCAA Sezon Regular, Feminin had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
7 / 10 of last matches Western Michigan Broncos (Women) in all competitions scored at least 2 goals
7 / 10 of last matches Western Michigan Broncos (Women) in NCAA Sezon Regular, Feminin scored at least 2 goals
2 / 6 of the last matches between the teams was at least 2 goals
1 / 10 of last matches Bowling Green (Femei) in all competitions scored at least 2 goals
1 / 10 of last matches Bowling Green (Femei) in NCAA Sezon Regular, Feminin scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
5 / 10 of last matches Western Michigan Broncos (Women) in all competitions scored at least 3 goals
5 / 10 of last matches Western Michigan Broncos (Women) in NCAA Sezon Regular, Feminin had at least 3 goals
1 / 6 of the last match between the teams was at least 3 goals
1 / 10 of last matches Bowling Green (Femei) in all competitions scored at least 3 goals
1 / 10 of last matches Bowling Green (Femei) in NCAA Sezon Regular, Feminin had at least 3 goals
Pariați:Total - Peste (2.5)
4 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
1 / 10 din ultimele meciuri Bowling Green (Femei) în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 10 din ultimele meciuri Bowling Green (Femei) în NCAA Sezon Regular, Feminin , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
4 / 6 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
1 / 10 of last matches in all competitions Bowling Green (Femei) played with a score of 0:0
1 / 10 of last matches in NCAA Sezon Regular, Feminin Bowling Green (Femei) played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!