Western Sydney Wanderers până la 21 de ani - APIA Leichhardt Tigers 28.04.2024 prognoză
Predicții pentru meci
28/04/2024
Western Sydney Wanderers până la 21 de ani
APIA Leichhardt Tigers
Coeficienți la momentul publicării prognozei 28.04.2024 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Western Sydney Wanderers U21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 10 | 0 | 1 | 41 | 13 | 30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3. APIA Leichhardt Tigers | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 7 | 1 | 3 | 29 | 19 | 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Campionatul Vietnamului până la 21 de ani
Ha Noi U21-PVF U21
NSW Premier League Rezerve, Feminin
APIA Leichhardt FC U23 (Women)-NWS Spirit FC U23 (Women)
Queensland Premier League 3 Metro
Moggill FC-Logan Roos FC
NSW League One, Women
Blacktown Spartans FC (Women)-Bankstown City FC
Super Liga Chinezească, Feminin
Changchun Dazhong Zhuoyue (Femei)-Guangdong Haiyin (Femei)
Cupa FA
Namyangju FC-Jungnang Chorus Mustang
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Western Sydney Wanderers până la 21 de ani și APIA Leichhardt Tigers la turneul NPL, New South Wales în sezonul 2024/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
3 / 10 of last matches in all competitions Western Sydney Wanderers până la 21 de ani played with a score of 0:0
3 / 10 of last matches in NPL, New South Wales Western Sydney Wanderers până la 21 de ani played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in all competitions APIA Leichhardt Tigers played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in NPL, New South Wales APIA Leichhardt Tigers played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
3 / 10 of last matches Western Sydney Wanderers până la 21 de ani in all competitions had less than 3 goals
3 / 10 of last matches Western Sydney Wanderers până la 21 de ani in NPL, New South Wales had less than 3 goals
6 / 10 of last matches APIA Leichhardt Tigers in all competitions had less than 3 goals
6 / 10 of last matches APIA Leichhardt Tigers in NPL, New South Wales had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
1 / 10 din ultimele ei meciuri Western Sydney Wanderers până la 21 de ani în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Western Sydney Wanderers până la 21 de ani în NPL, New South Wales s-a încheiat cu o înfrângere
7 / 10 din ultimele meciuri APIA Leichhardt Tigers în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
7 / 10 din ultimele meciuri APIA Leichhardt Tigers în NPL, New South Wales încheiate cu victoria ei
2 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie APIA Leichhardt Tigers
Pariați:1x2 - C2
4 / 10 din ultimele meciuri APIA Leichhardt Tigers în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri APIA Leichhardt Tigers în NPL, New South Wales s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 3 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie APIA Leichhardt Tigers în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
3 / 10 din ultimele meciuri Western Sydney Wanderers până la 21 de ani în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Western Sydney Wanderers până la 21 de ani în NPL, New South Wales , cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri APIA Leichhardt Tigers în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri APIA Leichhardt Tigers în NPL, New South Wales , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
10 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Western Sydney Wanderers până la 21 de ani nu a remizat
10 / 10 din ultimele meciuri în NPL, New South Wales Western Sydney Wanderers până la 21 de ani nu au remizat
2 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile APIA Leichhardt Tigers nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în NPL, New South Wales APIA Leichhardt Tigers nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
Coeficienți la momentul publicării prognozei 28.04.2024 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!