Slask Wroclaw - Wisla PLock 13.05.2023 prognoză
Predicții pentru meci
13/05/2023
Slask Wroclaw
Wisla PLock
Coeficienți la momentul publicării prognozei 13.05.2023 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. Wisla PLock | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | 10 | 7 | 14 | 39 | 42 | 37 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16. Slask Wroclaw | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | 7 | 11 | 13 | 27 | 42 | 32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Slask Wroclaw și Wisla PLock la turneul Ekstraklasa în sezonul 2022/2023
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
6 / 10 din ultimele ei meciuri Slask Wroclaw în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Slask Wroclaw în Ekstraklasa s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Wisla PLock în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri Wisla PLock în Ekstraklasa încheiate cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Wisla PLock
Pariați:1x2 - C2
1 / 10 din ultimele meciuri Slask Wroclaw în Ekstraklasa încheiate cu victoria ei
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Slask Wroclaw
4 / 10 din ultimele ei meciuri Wisla PLock în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Wisla PLock în Ekstraklasa s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
4 / 10 din ultimele meciuri Slask Wroclaw în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri Slask Wroclaw în Ekstraklasa s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Wisla PLock în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Wisla PLock în Ekstraklasa s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
6 / 10 din ultimele ei meciuri Slask Wroclaw în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Slask Wroclaw în Ekstraklasa s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Slask Wroclaw
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Wisla PLock nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Ekstraklasa Wisla PLock nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Slask Wroclaw nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Ekstraklasa Slask Wroclaw nu au remizat
9 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Wisla PLock nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Ekstraklasa Wisla PLock nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
3 / 10 din ultimele meciuri Slask Wroclaw în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Slask Wroclaw în Ekstraklasa s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Wisla PLock în Ekstraklasa s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 13.05.2023 19:40
Cel mai frecvent rezultat intre WKS Slask Wroclaw si Wisla Plock este 2-1. 5 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 8 intalniri cu WKS Slask Wroclaw jucate acasa, WKS Slask Wroclaw a castigat 4, au fost 3 egaluri in timp ce Wisla Plock a castigat de 1 ori. Diferenta de goluri a fost de 11-8 in favoarea echipei WKS Slask Wroclaw.
In ultimele 17 intalniri, WKS Slask Wroclaw a castigat de 9 ori, au fost 4 egaluri, iar Wisla Plock a castigat de 4 ori. Golaverajul este 26-19 in favoarea WKS Slask Wroclaw.
Ultima victorie in deplasare a echipei Wisla Plock impotriva echipei WKS Slask Wroclaw a fost in 2018.
Sezonul trecut WKS Slask Wroclaw a castigat ambele meciuri impotriva echipei Wisla Plock (3-1 acasa si 2-1 in deplasare).
Wisla Plock are o serie de 3 infrangeri consecutive in Ekstraklasa
In Ekstraklasa, Wisla Plock a pierdut ultimele 7 meciuri in deplasare.
Stiati ca WKS Slask Wroclaw a marcat 22% din goluri intre minutele 46-60? Acesta este cel mai mare procent din liga.
Stiati ca Wisla Plock a marcat 26% din goluri intre minutele 76-90?
WKS Slask Wroclaw nu a castigat in ultimele 10 meciuri.
Wisla Plock a pierdut 3 meciuri consecutive.
Wisla Plock a pierdut 6 meciuri consecutive in deplasare.
Wisla Plock nu a castigat nici un meci in ultimele 3 meciuri jucate impotriva echipei WKS Slask Wroclaw.
Cand joaca acasa, WKS Slask Wroclaw nu a pierdut niciodata cu Wisla Plock in ultimele 4 intalniri.
WKS Slask Wroclaw nu a marcat in 6 din 15 meciuri jucate acasa in Ekstraklasa in acest sezon.
Wisla Plock nu a marcat in 5 din 15 meciuri jucate in deplasare in Ekstraklasa in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei WKS Slask Wroclaw pentru meciurile jucate acasa este: 4-6-5.
John Yeboah este golgheterul echipei WKS Slask Wroclaw cu 7 goluri. Rafal Wolski a marcat de 7 ori pentru Wisla Plock.
Victor Garcia este cel mai bun co-autor pentru golurile marcate de WKS Slask Wroclaw cu 15 reusite. Rafal Wolski este cel mai bun co-autor pentru Wisla Plock cu (8) reusite.
Patrick Olsen are mai multe cartonase galbene (11) decat orice alt jucator de la WKS Slask Wroclaw. Piotr Tomasik a adunat 7 pentru Wisla Plock.
WKS Slask Wroclaw a primit gol in fiecare din ultimele 5 meciuri.
WKS Slask Wroclaw castiga prima repriza din 21% meciuri, Wisla Plock din 44% meciuri.
WKS Slask Wroclaw castiga 21% din reprize, Wisla Plock castiga 44%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost WKS Slask Wroclaw.
In ultima intalnire WKS Slask Wroclaw a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand WKS Slask Wroclaw conduce cu 1-0 acasa, castiga in 60% din meciuri.
Cand Wisla Plock conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 44% din meciuri.
Cand WKS Slask Wroclaw este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 18% din meciuri.
Cand Wisla Plock este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 7% din meciuri.
In Ekstraklasa, Wisla Plock este intr-o forma mai buna decat WKS Slask Wroclaw
Wisla Plock's performance of the last 5 matches is better than WKS Slask Wroclaw's.
WKS Slask Wroclaw a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri impotriva Wisla Plock (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, WKS Slask Wroclaw a castigat 3, Wisla Plock a castigat 1, 1 remize.
WKS Slask Wroclaw a pierdut doar 1 din ultimele 5 meciuri in Ekstraklasa contra Wisla Plock.
Wisla Plock a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri in Ekstraklasa contra WKS Slask Wroclaw.
WKS Slask Wroclaw inscrie 1.4 goluri intr-un meci impotriva Wisla Plock si Wisla Plock inscrie 0.8 goluri impotriva WKS Slask Wroclaw (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre WKS Slask Wroclaw si Wisla Plock este 2.2.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre WKS Slask Wroclaw si Wisla Plock este 0.8.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Ekstraklasa.
WKS Slask Wroclaw inscrie 1.21 goluri cand joaca acasa iar Wisla Plock inscrie 1.52 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Wisla Plock nu a castigat in ultimele 4 meciuri.
Anul trecut, Wisla Plock a fost numarul 6 in clasament cu 45 puncte. Acum sunt numarul 15 cu 37 puncte.
Wisla Plock are o serie de 2 meciuri cu 0 goluri inscrise.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!