Wuhan Jiangda (Femei) - Shaanxi Chang An Athletic (Women) 19.06.2026 prognoză
Predicții pentru meci
19/06/2026
Wuhan Jiangda (Femei)
Shaanxi Chang An Athletic (Women)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 19.06.2026 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Wuhan Jiangda (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 5 | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. Shaanxi Chang An Athletic (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 5 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Super Liga Chinezească, Feminin
Jiangsu Suning (Femei)-Hangzhou Bank (Femei)
Shanghai Shengli (Femei)-Sichuan WFC (Women)
Shandun Sports Lotteri (Femei)-Guangxi Pingguo (Women)
Beijing Yuhong (Femei)-Shaanxi Chang An Athletic (Women)
Changchun Dazhong Zhuoyue (Femei)-Guangdong Haiyin (Femei)
Wuhan Jiangda (Femei)-Liaoning Shenbei Hefeng (Women)
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Wuhan Jiangda (Femei) și Shaanxi Chang An Athletic (Women) au marcat primii în Super Liga Chinezească, Feminin al sezonului 2026/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Wuhan Jiangda (Femei) meciuri și Shaanxi Chang An Athletic (Women) meciuri în cadrul turneului Super Liga Chinezească, Feminin
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Wuhan Jiangda (Femei) și Shaanxi Chang An Athletic (Women) la turneul Super Liga Chinezească, Feminin în sezonul 2026/2026
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 din ultimele meciuri Wuhan Jiangda (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Wuhan Jiangda (Femei) în Super Liga Chinezească, Feminin încheiate cu victoria ei
6 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Wuhan Jiangda (Femei)
3 / 10 din ultimele ei meciuri Shaanxi Chang An Athletic (Women) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Shaanxi Chang An Athletic (Women) în Super Liga Chinezească, Feminin s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Wuhan Jiangda (Femei) nu a remizat
4 / 10 din ultimele meciuri în Super Liga Chinezească, Feminin Wuhan Jiangda (Femei) nu au remizat
6 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
4 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Shaanxi Chang An Athletic (Women) nu a remizat
4 / 10 din ultimele meciuri în Super Liga Chinezească, Feminin Shaanxi Chang An Athletic (Women) nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
2 / 10 din ultimele meciuri Wuhan Jiangda (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 8 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Wuhan Jiangda (Femei) în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Shaanxi Chang An Athletic (Women) în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Shaanxi Chang An Athletic (Women) în Super Liga Chinezească, Feminin s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Wuhan Jiangda (Femei) nu a pierdut
3 / 10 din ultimele meciuri în Super Liga Chinezească, Feminin Wuhan Jiangda (Femei) nu a pierdut
6 / 8 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Shaanxi Chang An Athletic (Women)
Pariați:Dublă șansă - 1X
8 / 10 of last matches Wuhan Jiangda (Femei) in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Wuhan Jiangda (Femei) in Super Liga Chinezească, Feminin scored at least 1 goal
8 / 8 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
4 / 10 of last matches Shaanxi Chang An Athletic (Women) in all competitions scored at least 1 goal
4 / 10 of last matches Shaanxi Chang An Athletic (Women) in Super Liga Chinezească, Feminin scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
1 / 10 din ultimele meciuri Wuhan Jiangda (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 19.06.2026 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!