Flamengo - Audax Rio de Janeiro Esporte Clube 17.01.2024 prognoză
Predicții pentru meci
17/01/2024
Flamengo
Audax Rio de Janeiro Esporte Clube
Coeficienți la momentul publicării prognozei 18.01.2024 18:40
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
Premier League
Sagesse-Al Nejmeh
Meciuri Amicale de club
River Plate Buenos Aires-Flamengo
Forres Mechanics-Inverness
U20 Cearense
CEFAT Tirol U20-Alianca Atletica până la 20 ani
Meciuri Amicale de club
Carmarthen Town-Trefelin FC
Colwyn Bay-Denbigh Town
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Flamengo și Audax Rio de Janeiro Esporte Clube la turneul Carioca în sezonul 2024/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele ei meciuri Flamengo în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Flamengo în Carioca s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Audax Rio de Janeiro Esporte Clube în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri Audax Rio de Janeiro Esporte Clube în Carioca încheiate cu victoria ei
1 / 4 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Audax Rio de Janeiro Esporte Clube
Pariați:1x2 - C2
4 / 10 din ultimele meciuri Flamengo în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Flamengo în Carioca s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Audax Rio de Janeiro Esporte Clube în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Audax Rio de Janeiro Esporte Clube în Carioca s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 4 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Audax Rio de Janeiro Esporte Clube în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
4 / 10 din ultimele ei meciuri Flamengo în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Flamengo în Carioca s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 4 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Flamengo
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Audax Rio de Janeiro Esporte Clube nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Carioca Audax Rio de Janeiro Esporte Clube nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
1 / 10 din ultimele meciuri Flamengo în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Audax Rio de Janeiro Esporte Clube în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Audax Rio de Janeiro Esporte Clube în Carioca s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
6 / 10 din ultimele meciuri Flamengo în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Flamengo în Carioca , cel puțin o echipă nu a marcat
2 / 4 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Audax Rio de Janeiro Esporte Clube în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Audax Rio de Janeiro Esporte Clube în Carioca , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
1 / 10 din ultimele meciuri Flamengo în Carioca s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Audax Rio de Janeiro Esporte Clube în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Audax Rio de Janeiro Esporte Clube în Carioca s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 4 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Audax Rio de Janeiro Esporte Clube în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 18.01.2024 18:40
Audax Rio EC RJ a pierdut 4 meciuri consecutive.
Audax Rio EC RJ nu a castigat nici un meci in ultimele 3 meciuri jucate impotriva echipei Flamengo RJ.
Flamengo RJ castiga prima repriza din 37% meciuri, Audax Rio EC RJ din 26% meciuri.
Flamengo RJ castiga 37% din reprize, Audax Rio EC RJ castiga 26%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Flamengo RJ.
In ultima intalnire Flamengo RJ a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand Flamengo RJ conduce cu 1-0 acasa, castiga in 87% din meciuri.
Cand Audax Rio EC RJ conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 25% din meciuri.
Cand Flamengo RJ este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 18% din meciuri.
Cand Audax Rio EC RJ este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Carioca, Flamengo RJ este intr-o forma mai buna decat Audax Rio EC RJ
Flamengo RJ's performance of the last 5 matches is better than Audax Rio EC RJ's.
Flamengo RJ a castigat doar 1 din ultimele 4 meciuri impotriva Audax Rio EC RJ (in toate competitiile).
In ultimele 4 intalniri, Flamengo RJ a castigat 3, Audax Rio EC RJ a castigat 1, 0 remize.
Flamengo RJ inscrie 1.25 goluri intr-un meci impotriva Audax Rio EC RJ si Audax Rio EC RJ inscrie 0.75 goluri impotriva Flamengo RJ (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Flamengo RJ si Audax Rio EC RJ este 2.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Flamengo RJ si Audax Rio EC RJ este 0.75.
Ambele echipe au pierdut ultimul meci jucat.
Niciuna din echipe nu a inscris in ultimul meci.
Flamengo RJ inscrie 1.75 goluri cand joaca acasa iar Audax Rio EC RJ inscrie 1.29 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!